şükela:  tümü | bugün
  • popo resmi olduğu belirtilen bir resmin 15 saat içerisinde 28.000 kere tıklanması ile ürküten ve dahi üzen bir sorundur.

bir popo resmi için harcanan bandwidth, kullanılan bilgisayar ve modemlerin enerjisi ve hatta tıklayıp resme bakan suser'ların enerjisini daha verimli işlere harcayabilseydik bugün toplum olarak akkuyu nükleer enerji santrali'ni tartışmıyor olacaktık.

yurtdışına gönderdiğimiz ve beyin göçü diye üzüldüğümüz gurbetçilerimiz dahi mesajları ile hizliresim linkinin açılmadığını ve başka bir yere yükleyip yüklemeyeceğimi sormuş ve beni kahretmişlerdir. batının ahlaksızlığına direnerek asimile olmayı reddeden bu vatandaşlarımız gizliden bir gurur yaşatmış olsa da abazanlığın acılı yollarında bulunmaları ile üzmüşlerdir.

gençlerimizin abazanlık belası ile heba olmasında emeği geçen herkesin allah bin belasını versin.

bahsi geçen popo resmi (bkz: #76053816)
    tıklanma grafiği (bkz: #76056030)

yazıktır, günahtır...
  • link kısaltma aracı kullansan yaklaşık 400 lira kazanabilirmişsin bidahaki sefere aklında olsun ama uçurulursun *
  • göt kutsaldır. seni bu duruma abazanlık demekten men ederim!
  • gençlerimizin numuneleri görerek biraz olsun ufuklarını açmaya yönelik naif* eylemlerinin yanlış yorumlanmasını gösteren başlıktır.

olay göt görmekten ziyade merak olmalıdır. gavurlar buna clickbait diyor işte, xyz konusunda çekici/sansasyonel bir başlık açıyoruz ve klikler havada uçuyor. işin özeti bu. şahsım adına ilgili başlıkta ben de meraktan bi tur tıkladıydım maksat bilgi almak..