şükela:  tümü | bugün soru sor
2734 entry daha
  • 30'lu yaşlardaki kadın candır beyler bunun aksini söyleyen daha önce adamakıllı ilişki yaşamamış ergen irisi tadında bir şeydir. bunca yıldır farklı yaş aralıklarında sevgililerim veya takıldığım hatunlar oldu ama neticede söylyebileceğim 30'lu yaşlar kadınların altın çağıdır hemde bir çok farklı açıdan...
  • böyle düşüyor mu ? içinizdeki asıl niyeti yazayım. 30 luk kadını beğenen erkekler genelde karşısındaki artık rahat ilişkiye giren yattığı adam sayısı yaklaşık 10-20 olduğu için erkeğin tecrübe ve bilgi birikimini geliştirir. iş ciddiye bindiğinde 30 luk kadın harika diyen erkek tercihini kendinden daha küçük daha tecrübesizi tercih edecektir.

acıtan gerçekler.

diğer özellikleri düşündüğümde 24-30 yaş arasında ki kadınlar zaten aynı kafaya giriyorlar. rahat sevişmek isteyen yazar beyanı.
  • 30'lu yaşlardaki kadınlara teyze diyen de bir zahmet ekşi sözlükte değil, lunaparkta takılsın demek istiyorum.
  • 3o'luk kadınlara teyze diyen varsa sözlükte, sözlük liseli ergen kaynıyor demektir. 30'lu yaşlar gayet genç yaşlardır. bu yaştaki kadınlar da en verimli, en güzel yaşlarındadır.(merhaba ben meriç)

hem ben de bu durumda amca oluyorum ki, amca diyenin ağzına kürekle vururum ona göre.
  • 30'luk kadınları kolayca onunla bununla yatan, her türden ilişkiye daha açık, çok 'cana yakın', ikna edilebilir göstermiş yorumlara sahip başlık. etrafınızdaki tüm otuzluklar aşırı kucaklayıcı bir bakış açısına sahip olunca tüm kadınlar size öyle geliyor galiba.

not: 32'lik hem teyze hem hala.
4 entry daha