*

şükela:  tümü | bugün
 • enfes bir davranıştır.

  http://ff.im/gbczz
 • nedense kimsenin ilgisini çekmeyen bir durumdur.

  zödüt: harbiden gerzekler ordusu. ulan ben bu ikinci entiriyi yazdıktan sonra millet birden entirileri arka arkaya dizdi. , ilk entiri ile arada geçen zamanı gördün mü kestane.. nesini kötülüyorsunuz anlamadım ki mal mısınız nesiniz..
 • anlaşılan yanlış adres vermiştir.
 • durum ilerler ve polisler sorusturma konusunda israrci olmaya devam ederlerse bu rezaletin basina yansitilmasini gerektiren durum.
 • ekşi sözlük, hiçbir devletle bağı olmayan, özerk bir yapı olduğundan çok gariptir..
  bence ekşi sözlük vatandaşlığından çıkalım..
  nası verirler polise bilgiyi? hele bi de savcılıktan gelen taleple vermişler..
  aaaa?

  milletin kafası iyi..

  ülkede ordudan generali alıyolar kodese, bizimkiler "ekşi sözlük polise bilgi verdi böhüü" modunda..
  he canım, nası vermeyecek? bi izah ediverin..
 • bi zamanlar sitenin en altında "kapınıza polis dayanırsa bir saniye deyip mutfak camından kaçabilirsiniz" gibi şeyler yazıyordu, gülüyorduk böyle ne güzel. hayaldi, gerçek oldu demek ki.
 • eve tebligat yerine sivil polisin gelmesi denyoluğunu geçersek, yazarın bilgileri polise verilmek zorunda kaldıysa en azından yazar uyarılmaz mı yahu? nasıl bir kafa bu? bu yazarlar burada olmasın bakalım kaç kişi o reklamları verecek binlerce liraya sana?
 • haber gerçek mi değil mi, daha o bile belli değil. gerçekse de kimin neye şaşırdığını anlayamadım. bırakın ekşiyi, herhangi bir komünitenin sahibi/admini/vatmanı polis istediğinde yazarlarla ilgili gerekli bilgiyi vermek zorunda. at yetiştiriciliği ve nalbantlık okumuşsan polisin ve savcının yetkilerinin tamamını bilmeyebilirsin ama bu çok temel.

  konuyla ilgili maddeler var. hep vardı. maddelerle ilgili olarak rahatsızlığı bulunan varsa söz konusu kanuna muhalefet eder. "çüş artık, yuh artık, nerede ileri demokrasi, hep ak parti yüzün..." muhabbetlerini geçeceksiniz. bu sözlüğün yöneticileri de biliyor ki, yazılan her on entry'den üçü illegal zaten. bu yüzden rahatlığa alışmış bünyeler garipsiyor durumu biraz.

  "madde 216. - (1) halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik eden kimse, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın bir tehlikenin ortaya çıkması halinde, bir yıldan üç yıla kadar hapis cezası ile cezalandırılır"

  bu maddeyi ilk defa görmüş olamazsın. beyinsizsen "hep ak parti'den sonra oluyöeee" der geçersin. halihazırda bu maddeyi biliyorsan da ağlamayacaksın. ben de küfrediyorum alayına ama kapıma polis gelse "bu ne saçmalık" demem. "o kadar insandan beni mi buldular lan" deyip bir küfür daha ederim anca.