şükela:  tümü | bugün
  • iki teknik terim yada entel laf kullanılsa hemen "okumadım", "özet geç" gibi bakınızlar havada uçuşuyor. eskiden nitelikli bir bilgi kaynağı idi, şimdi sedet yönetimi nası yapsak da kısa sürede daha çok para kazanırız diye sözlüğü forum yaptılar. aferim sedetcim kısa sürede kazanırsın ama uzun vadede senden büyük twitter var.
  • ciddi yazınca okumayan bebelerin daşşak geçince ağladıklarını gördüğümüz seviye. 16 tane hesabım var en çok okunanları sikimle daşağımla yazdıklarım.

moderasyon bunu istiyor kardeş. siz para kazandırmıyonuz biz kazandırıyoz siteye.
  • dual class seçebilecek kadar olandır.
  • paylastigim emlakwebtv haberleriyle birlikte yukselis kazanmis kalite oranidir. hepimiz ev sahibi olmak isteriz evlerde yasariz bohem takilanlari dahil etmiyorum o yuzden son gunlerde yasanan yolsuzluklarla etkilenen bu emlak sektorunu de arastirmak bilmek lazim. sozlukte de bu konuyla ilgili acigi doldurmayi gorev edindim.
  • (bkz: am)
    (bkz: göt)
    (bkz: meme)
    (bkz: tayt)
    (bkz: bekaret)
    (bkz: futbol)
    (bkz: türk-kürt)
  • sözlüğün seviyesini açılan anket başlıklar değil, içeriği düşürüyor bana göre...
    anket başlık eğlence amaçlı olabildiği gibi mesela bir rakı içerken tek şarkı dinleme hakkınız olsa gibi bir başlıkta hiç dinlemediğiniz bir şarkıya denk gelip keyif almanıza olanak tanıyabilir..

seviyeyi düşüren ise içeriktir.
    şöyle ki;

ülkenin gündemine göre, sözlüğün gündemi de değişiyor bildiğiniz gibi..
    son aylarda da, sözlükte türkçüler ve kürtçülerin kapışmasını görüyoruz...
    zaman zaman "ee adam haklı", zaman zaman da "ee bu adam da haklı" diyoruz...

diyoruz demesine de içeriğe baktığım zaman; küfür ve hakaretten başka bir şey görmüyorum..
    biri bilmem neresine koyduğum türkçüsü, diğeri de bilmem neresine koyduğum kürtçüsü diyerek girişiyor..
    aynı şey din tartışmalarında da var.

bu yüzden inanılmaz derecede soğuyorum ülke gündemini okumaktan.
    yavv ülkeyle, toplumla ilgili açılın tespit yapacağım diyen adamlar, noktalama işareti yerine küfür hakaret gidiyor.
    böyle ciddi bir konuda bu kadar seviyesiz olunması artık bıktırdı..
    bunun dışında bir dille anlatmaya çalışan insanlarıysa, uzun uzadıya yazdıkları için okuyanı siksinler mantığı yüzünden okumuyoruz.

kısaca seviyesiz olmasının nedeni bizleriz...
    bizler seviyesiziz, felsefe, siyaset, din eksenli tartışmalarımız teorilere örneklere değil kahvedeki adamlar misali küfüre dayanıyor amk*
  • her yazarın kendi seviyesi kadardır.
  • zamanında o kadar yüksek bir yere koymuşlar ki senelerdir düşüyor düştü bitti denmesine rağmen bir türlü yere çarpamadı.