şükela:  tümü | bugün
  • beklenen gelişmedir. sözlüğün ekşiliğinin yaptığı sansürlerle gidip iktidar için lokum kıvamına geldiği zaten uzun zamandır bilinen bir gerçek
  • 90 milyon dolar eder miyiz yav ?
  • ben hissemi 1 milyon dolar + avrupa pasaportundan aşağı vermem.

edit: pasaportu değil de vizesi olmasın o diye dm'den yürüdüler bana.. üzerine basa basa pasaportu. yurtdışına seyahat etmiş olanlarınız ne demek istediğimi bilir. avrupa ülkelerinden herhangi birinin pasaportuna sahipseniz, schengen ülkelerinin yanı sıra pek çok ülkeye vizesiz seyahat edebiliyorsunuz. misal... birleşik arap emirlikleri'ne 30 günlük vize için ödemek zorunda olduğumuz 100$'ı da ödemiyor adamlar.
  • çaylaklar bayram eder. suriyeli gibi sınırda bekliyorlar girmek için.
  • (bkz: bullshit haber paylaşıyorsunuz come on)

reee ceeep tayyiiip er do ğan, recep tayyip erdoğan. reee ceeep tayyiiip er do ğan, recep tayyip erdoğan. reee ceeep tayyiiip er do ğan, recep tayyip erdoğan... dik dur eğilme bu millet seninle, dik dur eğilme bu millet seninle.

hiç şüphesiz ki ekşi sözlük ün yerli ve milli olma yolunda atacağı dev bir adım olacaktır... beraber yürüdüüük biz yollardaaaa, beraber ıslandık yağan yağmurdaaaa...

hahahahasiktir tepkisiyle otobüste tüm bakışları üzerime toplamama neden olan kulis dedikodusu, yalan haber.
  • az önce kanzuk, ssg'ye tüccar değilim ben eğitimciyim diye çıkıştı ve dayanamayıp kalp krizi geçirdi arkadaşlar. destek için dürümlerinizi alıp koşun hastaneye.
  • youtube örneğini kullanarak olası bir satışta tüm yazarlara satıştan pay alma imkanı yaratabiliriz. biz bu siteyi var edenleriz sonuçta. youtube kendini var edenlere iş ortaklığı payı veriyor. ekşi sözlük bugüne kadar hiç birimize ödeme yapmadı. hem geriye dönük ödeme alırız hemde satıştan pay alırız. ben bir icraya gideyim, geliyorum.

tanım: kaynaksız bir haber.
  • iyi ki katarlılara satmamışlar. bu sıralar nedense herşey katarlıların. ayrıca maaşa zam olacaksa benim için kime satıldığının bir önemi yok.