şükela:  tümü | bugün
  • spor, sağlıklı yaşam, beslenme üzerine fikir alışverişi ve paylaşımların yapıldığı seviyeli bir telegram grubu. bu tip konularda tecrübelerinizi bir yere aktarmışsanız, admin gelip sizi buluyor.
  • sevdiğim insanlardan bir takım ricalar üzerine edit:
    az önce çıktığım bir telegram grubu. kimseyi zan altına sokmayalım daha fazla;)
    kim ne bok yerse yesin :)
    sevdiğim insanlara edit: yav gidin doğru düzgün grup kurun güzel güzel kullanın işte, şu şaklabanların egoistliklerine alet olmayın, uğraşmayın. ekşi sözlükte en az 200.000 yazar var :)
  • uzun bir süredir olduğum grup. spora 11 hafta önce başlamıştım tekrardan.
    sporu kısa sürede bırakmamamı sağlayan beni motive eden bir grup.
    güzel bilgiler edindim, daha sağlıklı besleniyorum ve kaliteli uyuyorum.
    kaliteli insanlar tanıdım, sohbet ettim.
    açıkçası böyle bir gruba davet edildiğim için de ayrıca teşekkür ederim.
    en basitinden sabahları günaydın mesajı ve spordayım fotoğrafı görmek seni motive ediyor.
    hiçbir zaman steroid veya sporcu besini kullanmadım, bunu da açık açık grupta paylaştım.
    herkes fikrini özgürce paylaşabiliyor. herkesin doğrusu var, yanlışı var.
    (bkz: #97623722)
    buradaki ergenin yazdığı gibi bir ortamı hiç görmedim.
    muhtemelen ortamın kalitesine ayak uyduramadı, bilgisi olmadığı konularda fikir beyan etti ve ezildi. ortamda doğal olarak kadınlar da var ve gururuna yediremeyip grubu b*kluyor.
  • anlamadım bir anda çıkarmışlar. insan en azından şu yüzden sizi atıyorum der de bir hoşça kal derdik. ayıp doğrusu.
  • vay arkadaş.. o kadar aktif olmamıza rağmen bize de depik atmışlar. neyse, sağlık olsun. gruba tekrar girmem. oradaki arkadaşlardan ulaşmak isteyen olursa kapım açık :)

sen hariç sahip
  • kaliteli insanların oluşturduğu bir gruptur. kaliteden kastettiğim öncelikle bilgi veya deneyim değil. üyeler birbirine saygılıdır, bel altı muhabbet olmaz, tartışmalar seviyelidir. tecrübelisinden tutun da spora yeni başlamışına kadar her kesimden insan vardır. yeter ki spor yapmaya hevesli, bilgiye ve öğrenmeye aç olun.

edit: üyeleri arasında egolu insanlar olduğu olmuştur. fakat çok barınanamışlardır. bir süre sonra ya kendileri çıkmışlardır, ya da çıkarılmışlardır.
  • sporla alakalı bilgi sahibi olmak isteyenlerin ve bilgilerini paylaşmak isteyenlerin kısaca tamamen spor odaklı paylaşımları olan ama bir o kadar da eğlenceli insanlardan oluşan kaliteli bir gruptur. egosuna yenik düşen, kibirli insanların ve her şeyin en doğrusunu bildiğini düşünenlerin katılmaya hak kazanamayacağı bir ortamdır efenim.
  • çok gergin bir dönemimde dahil olduğum, spor konusunda üst düzeyde bilgiye sahip kişilerin, çoğu zaman beni aşan sohbetlerinden aldığım gaz ile düzenli (kendi çapımda) spor ve beslenmeye başlamamı sağlayan grup.

alt segment olamama rağmen kimsenin beni küçümsememesi, sürekli motive etmeye çalışmaları sayesinde, kenarda duran tüm bahanelerime rağmen aylardır spor ve diyet hayatımın içerisinde. bana göre çok düzgün ve eğlenceli arkadaşların sohbetlerini takip edebilmek için haftasonu akşamları evdeyim. o sayede alkol de çıktı hayatımdan, zaten içince alkolün zararları üzerine bir makale çıkıveriyor karşıma*

zaten spor bir çeşit terapi, sürekli aklımızda olmasını sağlayarak katmerleyen grup.
  • yaklaşık 10 aydır dahil olduğum muazzam fitness ve sağlıklı yaşam grubu.
    tabii ki aynı anda herkesi mutlu edemezsiniz. çünkü şeker ve tatlandırıcı bile içermeyen, çikolatalı izole whey değilsiniz.
  • zengin koca arayan hanımların şöyle bir incelemesi gereken grup.