şükela:  tümü | bugün
33 entry daha
 • grubu bilmeyenlere anlatayım,
  birincisi iyi olacaksın. iyi dediğim ön plana çıkarabileceğin bir özellik. misal yunan tanrısı gibi bir vücut, güzel bir kariyer, birkaç dil, başarılı bir hayat, ya da doğuştan şanslı. misal hatun dediğin victoria's secrets mankenleri gibi olmalı ki, öyleler zaten. abbaouuvv, bak alev emojisi geldi aklıma şimdi. akademisyen desen alası. düşünün, zeki, yakışıklı, zengin ve karizmatik doktorlar da burada, üstelik bekar. ha, en önemli husus,

  mottolarımızdan birisi para var huzur var öyle fakir eylendirecek yer değil burası, misal öyle arkadaşlar var ki sabah milano'dan akşam paris'ten sayfiyeler (yok, bu selfie olacaktı) paylaşıyor. boğazdaki gemi trafiğinden şikayet eden, bundan ötürü kanal istanbul projesini destekleyen arkadaşımız var. o da haklı tabi ki, sabah boğaza karşı ayağını uzat, kahvaltı yapayım de. bir sürü gürültü, kirlilik, bilmem ne. grupça karar verdik mart sonu, nisan başı gibi
  sakura zamanında japonya'ya gideceğiz. yoga yapmaya yahu. tabi ki yoga hocamız da var. yoga videoya alınacak, hepimiz insta'da storide (story miydi yoksa) paylaşacağız. o değil de gitmişken bir onsen yapmak lazım aslında ama, onun da keyfi kışın çıkar. neyse, neydi "para var huzur var" kışa gideriz biz de. asıl sıkıntı business class'da koltuk bulamayıp ekonomiye kalanların tripleriyle uğraşmak olacak. puff, düşününce bile içim karardı, uçak mı kiralasak acaba?

  buraya kadar vay amk millete bak lan diye okuduysanız, içinizi rahatlatayım onsen yok, milano, paris felan gerçek. grupta sonuçta isviçreli bilim adamları yok, her ne kadar akademik paylaşımlar yapılsa da, işkembe tarifi yapan adamlar bile çıkıyor. arada goygoy tabiki oluyor, ama birilerinin dediği gibi ulu orta kimse kimseye atlamıyor. küfür yok, hakaret yok. herşey belli bir saygı çerçevesinde. egoya yer, kesinlikle yok. bazen siyteroyid (doğru yazdım değil mi) kullanan arkadaşlar geliyor, aradığını bulamayınca, ilk sağdan çıkıp, agresifleşiyorlar. lütfen haplarımızı, iğnelerimizi ihmal etmeyelim, bazı yerlere kan gitmiyor, bu da asabiyet yapıyor. ha unutmadan, gözünüz kapalı gelebilirsiniz, sıvazlayan kesinlikle yok.

  hayatınızda spor varsa, sağlıklı yaşam felsefesini seviyorsanız, öğrenmeye, bildiklerinizi paylaşmaya açıksanız, egolarınızdan arınmış, ufak latifeleri kaldırabiliyorsanız, bilin ki burası şahane bir yer. çok kıymetli insanlar var.

  son olarak, nasıl mı girersiniz?
  sahip sizi bulur.
5 entry daha