şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: ekşi duyuru)
  • şöyle bir maruzatım var a dostlar.

(bkz: #42433794)
  • ekşi duyuru'yu bilmeyenler için doğal olarak ilaç gibi gelebilir ama sözlük formatına göre çok da kullanışlı değildir.
    vahim olanıysa bilip de "ekşi duyuru'ya senelerdir 4-5 kereden fazla bakmış bir adam değilim. " üşengeçliğine sahip olmak kanımca.
  • şifremi değiştirdikten sonra diğer cihazlardan çıkışım yapılıyor mu bilen varsa yeşillendirsin
  • arkadaşlar babam kalp krizi geçirdi su an hastanedeyiz beni bilgilendirecek bir doktor var mi aranızda çok korkuyorum bi faydaniz dokunur..

silinecektir
  • biri de çıkıp demiyor ki;
    "gel elmalı pasta yiyelim".
  • hayatım. wowowühüh.
  • aktif olarak ben kullaniyor olmama ragmen aslinda bu hesap ablamla benim ortak hesabimiz. sifremi bir nedenden oturu baska biriyle paylasma gafletinde blundugum icin su an hesabimiz 3. bir kisi tarafindan da kontrol edilmekte. mail adresi ablama ait oldugundan ve kendisi su an sifreyi degisemedigi icin bu entryeyi gitme ihtiyaci hissediyorum. abuk subuk bir mesaj alirsaniz ya da bu hesaptan yazilmis suc icerikli, boluculuk, ayrimcilik v.b iceren bir entryeye rastlrsaniz veya benzer konuda bu hesaptan yazilmamis fakat bu hesap tarafindan favlanmis bir yazi dikkatinizi cekerse cok rica ediyorum beni ve moderatorleri bildirin ki geregini yapalim. bu durumdan cok rahatsizim. sizi de rahatsiz ettiysem ozur dilerim simdiden.
  • ardahanda bir öğretmenimiz, öğrencileri için matematik kitabına ihtiyacı olduğunu söylüyor. ben de bir tane alıp okul adresini yazdım. siz de bir öğrenciye katkıda bulunmak isterseniz ne güzel olur.

kitap bu

istediğiniz siteden aalbilirsiniz. okul adı ; ardahan/ hanak şehit caner çelik çok programlı anadolu lisesi

karanlığa küfretmektense, bir mum biz yakalım.
  • belki derdimi sevebilirsiniz ama şu parçanın adını hatırlayamıyorum,hiçbir programda da bulamadım.eğer bilen olursa ekşi bana çok büyük yardım etmiş olacaksın.

https://vocaroo.com/i/s1a5j5k9ekcf