şükela:  tümü | bugün soru sor
 • tam hali eksi sözlük yazarayim adını soyadıni biliyorum seni homofobik olarak ifşa edecegim " olan basliktir .

  biraz önce ankara incek migros otoparkinda kendi aracanin sol kapisini sonuna kadar sert bir sekilde acarak, aracimin sağ kapisina vuran ve hemen kaçmaya kalkan biri tarafindan aldıgım tehdit.

  alısverişimi yapmis calisir vaziyetteki aracımda cep telefonu ile konuşurken sağ
  tarafima beyaz bir arac park etti. sofor aractan inerken kapisini sert bir sekilde açıp benim sağ kapima çarpti.

  bunu farkedince de arabasına aynen binip kaçmaya kalktı. ben koşturup önünü kesmesem de kacacakti. (ben hasarın derecesine bile bakamadim hemen kaçtığı icin ).

  onunu kesince frenledi ve kapisini kitledi . adama in diyorum inmiyor. etraftakiler falan geldi. dedim kardes birsey yapmayacam ( yapmam da zaten ). zabıt tutalim sigortalar halletsin. belki de birsey yok. ınsan bi durur ozur diler falan diyorum.

  neyse uzatmayım etraftakilerin baskısı ve guvencesi ile indi arabadan o zaman anladim gay olduğunu (kılık kiyafetten )

  ama benim için zaten onemli degil. bir dayı olaya mudahil oldu kısaca arabulucu oldu.

  gittik benim arabanin basina gocuk ve boya kalkmasi var. ama sanmiyorum cok tutacağını. yine de ne olur ne olmaz tutanak tutalim istedim. sigortam 750 tl ye kadar hasarlari tutanaksiz falan karşılıyor . ama ne olur ne olmaz. neyse zaptı tuttuyoruz hatta dayı yardım ediyor.

  zabıt tutuldu ben gene medenice elimi uzattım gecmis olsun ama yaptıgın cok ayıp insan bi durur bakar özür diler dedim .

  demez mi "sen benim üstüme yürüdün,ben ekşısözlük yazarıyım adını soyadını biliyorum seni homofobikolarak ifşa edeceğim. "
  len dedim önünu kestim eyvallah da araba ile kaçıyordun kaldı ki sen araçtasın ben yaya. ( benim ki de salaklik vursa gecse )

  uzatmayım efem . aradım daha birsey yazmamiş ya da gozümden kaçtı . hadi ifşa et

  açık soyleyim homofobik olabilirim de olmayabilirim de . notr goruyorum kendimi haklarıni da savunurum ama tiksinirim ne yalan söyleyim . (tiksinme olayi da filmlerden falan cinsel birliktelik opusme falan anlarıni gorunce (bkz: oz) )

  neyse haklı oldugum bir konuda kendimi savunmama gerek yok .

  eğer bu kişi kisilik haklarima ifşa yontemi ile tecavüz ederse onun da adı soyadi bende her turlü davami acarım .

  bekliyorum ifşasını

  edit :destek için herkese teşekkür ederim . söz konusu kişi ifşa olayını yapmadı şu ana kadar ya da salladı yazar falan değil .

  peki ben niye böyle bir başlık açtım ?

  öncelikle kendimi gerçekten korumak için . tanımadığım insanların saçma bir olay yüzünden ne şekilde olursa olsun adımı soyadımı öğrenmesine gerek yok .

  ikinci olarak ve birçok yazarın da anladığı gibi bu sosyal medya da ifşa olayının abartılması olayına tepkimdir . hele "sözlük yazarı " diye saçma sapan bir kimlik uydurularak yapılan ifşa ya da tehditlerin sıktığını düşünüyorum .

  bu ortamda rezalet bile denilmeyecek şeyler rezalet diye paylaşılıyor . sırf ekşi sözlük yazarlığı kimliğini kullanarak . bu bir nevii "sen benim kim olduğumu biliyor musun " olayına döndü . şimdi ben de ekşi sözlük yazarı olmasam ,elemandan önce davranmasam ve saçma sapan bir olay için ifşa edilsem burada adım soyadımla açılan başlık altına hakaretler sıralanacaktı .

  kaldı ki ben kimseyi ifşa etmedim olayı anlattım .

  neyse abuk sabuk bir olay uzattıkça kendime kızıyorum .
 • homofobik olsun veya olmasın;
  (bkz: etmezsen ibnesin)
 • çekirdek ve kolamı aldım , bekliyorum.
 • hem suçlu hem güçlü deniyor böylelerine. kaza olabilir herkesin başına gelebilir ama kaçmak nedir.
 • 80'lerde mahallenin teyzelerinin kavga ederken ''seni tan gazetesine reklam edeceğim'' diye birbirlerini tehdit etmesini akla getirmiştir.
 • bir yerlerinde eksiklik olan hikaye. kaçtığı iddia edilen kişi, başlığı açan yazarın homobofik olduğunu nereden, hangi detaydan anlamış acaba? yani sadece "üzerime yürüdün" iddiası üzerinden homofobiklik analizi yapılmışsa bayağı fantastik olmuş.
 • önce ben ifşa ettim. şimdi sen düşün.
 • isme özel rezalet döneminin miladı olabilir bu. *
 • homofobi denilen şeyi sadece başkasına bok atmak için kullanmak ibneliğin tam karşılığıdır. ekşi de zaten ibne yuvası. şaşırtmamıştır.

  ondan sonra, vay efendim eşcinsellerin yaşamaya hakkı yok mu? e var tabii, sen böyle ibnelikler yapmasan belki de kimsenin kimseyle sorunu olmayacak...