şükela:  tümü | bugün soru sor
  • 1+1 rezidansımda iş stresini atarken ve lanet olası yalnızlığımı elimdeki bomonti kutusuna haykırırken birden gözüme ilişti, meme ellemenin strese yüzde 70 iyi geldiği.
    hemen doğrulup karşıma çıkan ilk ekşi sözlük azizesinin salak saçma binlerce entrysinden biri ile ilgili mesaj atarak şansımı deneyeyim dedim.
    - merhaba bu entryniz gerçekten çok anlamlı ve çok düşündürücü, dahi anlamındaki de yi ayrı yazmayanların yüzüne ben de kürekle vurmak istiyorum.
    +sahi mi? ne kadar hoşsunuz. madem öyle neden buluşup birşeyler yapmıyoruz?

bu kadar kolay olacağı hiç aklıma gelmemişti, acaba tanrı'dan başka birşey mi dileseydim? herneyse nişantaşı'nda hayatının anlamını bulan feyizli ablamızın hikayesi aklıma gelince, nişantaşı gürkan şef te yemek planladım sonrasında sinema sonrası...
    bu mekanın pahalı olabileceğini düşünerek mecidiyeköy'de tavuk ekmek ayran 3tl olan yerler var oraya gidelim deyince, herhalde bu kadar asosyal değildir beni düşünüyordur diyerekten kibarca teklifini reddettim ve bahsettiğimiz mekanda yemeğimizi yedik, gelen 650liralık hesap hiç zoruma gitmedi çünkü işin sonunda stres azaltmak vardı. devamında cevahir avm ye film bakmaya geçtik, ne olduysa olan biten burada oldu.
    "recep ivedik 5 çıkmış gidelim mi güleriz biraz" dememle;
    "mememi sana elleteceğime kulaklarından kıllar fışkıran bir engizisyon yargıcına, satanist bir şebekenin kara liste fihristini tutan etçil katibe ya da kuduz bir doberman sürüsüne elletirim daha iyi," der gibi baktı ve hemen avm yi terk etti.
    hani ekişici kadınların asosyal olduğunu duymuştum ama bu gerçeğin bu şekilde mıh gibi yüzüne çarpılacağı hiç aklıma gelmezdi. münkesif bir kalbin iç burkan acziyetiyle rezidansıma geri döndüm ve kaderimle başbaşa kalmaya devam ettim.
    lanet gelsin atom fiziğine de prafasörlüğüne de kuantumuna da...
  • (bkz: yav he he)
  • eksici kadinlarin burada size memelerini elletmek icin degil yazmak icin oldugunu anlayamamis eksici erkegin actigi baslik.
  • çünkü ekşici erkeklerin hepsi son derece sosyaller.

;)
  • önce memeye elleyip sonra yemek ısmarlayacaktın
  • level'ın yetmiyor genç...
  • doğruluk payı olan tespittir. ama ben buna asosyallik demiyorum aklı başındalık diyorum zira ekşici kızlar mantıklı düşünen, düzeyli olan, egolarını yenmiş ve sevgi bekleyen güzel insanlardır.

bir daha ki sevgilim kesinlikle buradan olacak altaycım.
  • (bkz: 1+1 rezidans)
  • ben bi kere hiç asosyal değilim hep arkadaşlarımla dışarı çıkarım hem de sözlükte yazarım cevabı bekleyen avcı yazar beyanı. eğer başarılı olursa sonucu bildirmeli ki diğer yazarlar da bu tekniklerden faydalanabilsin
23 entry daha