şükela:  tümü | bugün
  • birçok ekşici kadınla buluştum, nusret'de olmasa da aspava'da yemek yemişliğimiz var.
    birçoğu ile whatsapp, skype üzerinden sohbet etmişliğim var. üzülerek fark ettiğim bir gerçek şu ki, ekseriyesi çirkin, hadi çirkin demeyeyim alınmasınlar, güzel değiller. ama içlerinden birisi istisna, nicki bende saklı, söylemem.

`edit:` güzelliklerini ispat üçün mesaj kutuma fotoğraflarını bırakan kızlar oldu, hakkını vermeyelim ki pek güzellerdi. kanaatim değişecek sizin sayenizde.
  • entelektüel kadın ve erkeklerin çekicilik yüzdesi, daha geniş ve avant bir örneklemdeki çekici birey yüzdesinden daha düşük olduğu için normal bir olay. ekşi sözlük de makyaj videolarıyla takipçi kasan, instagram'da her gün kendini postlayanlara değil daha mürekkep yalamış insanlara hitap eden bir platform. tespit diye başlık açmaya değmez yani, bariz bir sonuç.
  • (bkz: başlık açıp müstesnaya yürümek)

ekşici kadınlarla buluşmadım, ekşici erkeklerle de buluşmadım, çöpçatan şeysi olarak görmediysem sözlüğü demek ki. yazanların çirkin, güzel, yakışıklı, tipli, tipsiz olması neden ilgilendirir insanları anlamam.
  • güzel kadının okumayla, yazmayla ne işi olur zaten alüminyum?

bana adriana lima gibi bir yazar, felsefeci veya fizikçi ismi söylesenize?

aynı durum hemcinslerim içinde geçerlidir.
    riki martin tipli adamlardan model, şarkıcı, dansçı olur; yazar, çizer, felsefeci olmaz!

istikamet badoo & tinder.
    hadi canım, hadi bir tanem!
  • açık konuşmak gerekirse ben 4 yıldır çeşitli sözlüklerde yazarlık yaptım ama yakışıklı erkek diyebileceğim sadece 2 yazıyla iki erkek oldu.
    ki fotoğraf koyduğum zamanlar günde 85 kişi burada da bazı yazılarıma günde 65 in üstünde mesaj aldığımı düşünecek olursanız hatrı sayılır sözlük erkeği görmüş bulunmaktayım.

demem odur ki siz çok mu tiplisiniz de milletten tip bekliyorsunuz.
    burası aynı facebook gibi. facebookta ne kadar dayı apaçi varsa burada da kezban var. normal türk kızı işte.
    sadece bir iki afilli entry giriyor diye sözlükteki kızlar başka gezegenden mi sanıyorsunuz ya da erkekleri ?

bir şey öğrendiysem o da sözlüktekilerin hepsi normal görünümlü sosyopat birer manyak. aldatması kaçınılmaz insanlar. dikiş tutturamamis ve tutturamayacak olanlar.
    hep sorunlu ve de sorumlu. sorsanız hepsi doktordur. yada bana denk geliyorlar bilemedim asdf.
  • ekseriyetesinin dış açısında adriana limalar varsa demek ki arkadaşımızın.
  • ayip denen bir sey var, kore kor, cirkine cirkin denmez, kalbimizi kiriyorsunuz.

(bkz: cirkin deme lazim olur)
  • tip olarak katıldığım önerme.
  • gönül gözüyle bakılmamasından kaynaklanır.