şükela:  tümü | bugün
 • ilişki başlıklardan sıkça karşıma çıkıyor.
  hayır yani genellemeyeyim genellemeyeyim diyorum ama sayıları o kadar çok ki, sessiz kalamadım daha fazla.
  zaten sözlükte son zamanlarda nükseden "kadın olduğunu belli etmezse ölecek hastalığı"ndan bu durumun vehametini anlayabilirsiniz.
  üstüne bir de yok şöyle erkek sevmem, yok böylesini sevmem, erkek dedğin şöyle olacak böyle olacak diyen tipler türedi, lan senin kendine hayrın olsa aldatılmazsın ya da bi sevgilin olur bişey olur yani.
  bir de "ben çok güzelim" "şu ünlüye benziyorum" diye dolaşmaları yok mu, yemin ediyorum 70 milyonu vuracam, lan madem öyle niye evde kaldın?!
 • kadınlarla ilgili açılan başlıklarda kadının nasıl olması gerektiğiyle ilgili dünya kadar entry girilen sözlükte kadınların erkekler için aynı şekilde şöyle olmalı, böyle olmalı demesinden rahatsızlık duymuş bir yazar tespiti. tabi sen de haklısın kendince çünkü yıllarca penis boyu istatistiği tutmaya fazlaca alıştık.
 • standartları olan, beklentileri yüksek kadınlardır tanıdığım kadarıyla. buna çoğunlukla 25-35 yaş aralığında olmaları da eklenince gayet normal. başlıkta olduğu gibi ergen ağızlarla laf sokacağınıza, tanrı'ya şükredin evde kaldıkları için. yoksa nasıl tanışacaktınız, evine misafir olacaktınız, çayını veya kahvesini içecektiniz onların?
 • evlenmeyi çok büyük bir doğaüstü yetenek gibi gösteren yazar beyanıdır.lan oğlum bu zamanda evlenmekten kolay bir şey mi var?

  burda mühim olan evlenmek değil evlilik sonrası gelişen süreç.bu süreci olumsuz sonlandıracığını bilen aklı başında olan kadının ne suçu var ?

  keşke herkes evlilik konusunda bu kadar bilinçli olsa da saçma sapan evlilikler ve mutsuz bir ailede büyüyen çocuklar olmasa.
 • nereden biliyorsun mk, yaşlarını mı tespit ediyorsun yazarların bir bakışta, hmm kız, evde kalmış, bilmem kaç yaşında.

  bunun mümkün olmadığını hepimiz biliyoruz ama ne mümkün biliyor musun? senin sadece tek bir entryini okuyarak düşük iq seviyeli bir ergene benzeme olasılığının yüksek olduğunu.

  ekseriyetle hem de.
 • (bkz: çare 2 bira)
 • o da bir şey mi ya hatunun biri bana mahalle ağzıyla yazıyorsun diye mesaj çekti hahah nereme koyacağımı bilemedim lafı lan.
  hem evde kalmışları var hem de gıssskançları. bi kerem ben doğalım taam mı?