şükela:  tümü | bugün
 • muhteşem bir gök yeleli bozkurt tanımı. ekşi sözlük yazarlarına verdiği isim bu. ekşici piç olmanın şartları da şunlar:

  "rüyün ulan ezik, aptal, kalitesiz, özenti, kişiliksiz, kozmopolit ve soyları bozuk kansız piçler, zenginin malı züğürdün çenesini, atsızcılar da sizin gibi kevaşe bacılı piç soylarının bezelye beynini yorar. olmayan işinizi gücünüzü bırakıp sanal itliğe devam edip ürüyün çünkü başka şansınız yok. akıbetinizi er ya da geç tayin edecek olanlar atsızcılardır.

  ekşici piç olmak için aranan özellikler.

  1- soy özürlü olmak (bu özellik, olmazsa olmaz bir özelliktir)

  2- hasbelkader soy bozuk değilse; karakteri, kişiliği, bacısıyla ensest takılacak kadar ahlakı bozuk olmak.

  3- türklüğün ve türklüğe ait değerlerin düşmanı olmak. yabancıların boklarına kadar hayran olacak derecede milliyetsiz ve onursuz olmak.

  4- türkçe özürlü olmak.

  5- karakter fukarası, şeref yoksunu ve tek ülküsü para kazanmak ve çiftleşeceği bir dişi aramak olan hayvanlardan farksız bir enik olmak.

  6- benim bir taraflarında patlayan yazılarımı sosyalist yani paylaşımcı olmaları gereği onlarca erkeğin boşaltım cihazlığına soyunan bacılarıyla da paylaşıp, onların da mutlu olmasını sağlamak.

  bkz: "madem bende patlıyor, sende de patlasın bacıcım"

  6- gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak.

  7- gerek soysuzluklarını, gerek gerçek hayataki itilmişliklerinden hatta kakılıp mikilmişliklerinden kaynaklanan ezikliklerini ve bilumum aşağılık komplekslerini sanal yolla bastırmaya çalışma noktasında hevesli olan aciz ve çaresiz bir encik olmak.

  bu yazıyı bakalım hangi encik alacak?"

  bu şartlarda iki tane 6. madde olması, "gerçek hayatta bir saygınlığı ve adam gibi bir işi olmamak" gibi türkçe fakiri ifadeler bulunması, ilk maddede soy özürlü olmanın olmazsa olmaz bir özellik olduğunu söyleyip, ikinci maddeye "soyu bozuk değilse" diyerek başlanması, kesinlikle ve kesinlikle gök yeleli bozkurt'un suçu değildir.
 • kozmopolit ve türklük düşmanı ekşici piç'in, ulu bilge ve yüce şahsiyet gök yeleli bozkurt tarafından harf tasarrufu yapmak için kullanılan kısaltmasıdır.
 • ekşici ülkücü, ekşici dinci, ekşici apolitik, ekşici liberalin filan yanında cücük kadar kalan sayısıyla dikkat çekemeyecek piçtir. hatta bu tanıma uyan bir kişi getirseler bi bok vermem bana ne. ekşiciler köyü gibi lan. ben ekşici uykucu olmak isterdim. neyse çerkezleri yönetime getirionuz ha? hem de çerkez ethem gerçeğine rağmen ouwww...
 • sözlükte her entry için çok kötü butonuna basana söylenecek laf. bunun babasına da eksici pezevenk denir.
 • doğrusu ekşici piççik tir bu sıfatın.