• çünkü kedinin götü bile komik, eğlenceli, güldürücü, tatlı. senin vızıldak serzenişlerinin ise ne ruhuma ne de aklıma faydası var.
  • ben de tam tersi olan durum.

aksine kediler bana meraklı neden bilmiyorum. bu gün çıktım ,hava güzel, kapımın önünde yere çökmüş, kendi halimde bir şeyler boyuyorum . bi tanesi çıktı geldi, oturdu yanıma , gözlerini kocaman açıp bakıyor, beni inceliyor arada mırrr filan diyor. hemen yanı başımda bir sandalye var duramadı üzerine çıktı sonra , sandalyenin üzerinden patisini uzatıp , pıt pıt omuzuma vuruyor '' miyavvfff mirrr, miyavv''

+ görüyorsun ki meşgulüm, nooldu ??

bişiyler anlatmaya çalışıyor , elimi sandalyenin koluna koydum. elimi yalayıp kokluyor, ısırıyormuş gibi yapıyor , sonra tekrar gözlerime bakıp, pıt pıt patisiyle vuruyor simons cat gibi. boynuma sarılacakmış gibi patilerini uzatıyor falan. biraz sevdik. aşağı atlayıp orama burama sürtündü, patisiyle boya işime engel olmaya çalıştı. baktı meşgulüm, sonra çekip gitti. bu garip ziyaretten bişiy anlamadım.
  • (ara: sözlü* kedi*)
    (ara: ekşi* kedi*)
    (ara: yazar* kedi*)

köpek seven yazarlar alınmasınlar, serzeniş kedi sevenlere yapıldığı için böyle arama veriyorum.

hangi hayvanı sevdiğimizin önemi yok gerçi, tanrı kimseyi hayvan sevmeyen insanla sınamasın.

(bkz: hayvan sevmeyen insan)
    (bkz: hayvan sevmeyen insan da sevemez)
hesabın var mı? giriş yap