şükela:  tümü | bugün
  • şöyle bir başlık açarsın (bkz: hayatın kadınlara güzel olması) , gelirler saydırır saydırır giderler. ne cahilliğin kalır ne başka bir şey.

şöyle bir başlık açarsın (bkz: 6 temmuz 2018 kadınlara fazla yüklenilmesi) , en büyük meriç sen olursun. alay eder dalga geçerler.

ben sizin kadar kaygan bir topluluk görmedim ya.

önceden bu mecrada birisi sivri şeyler yazdığında insanlar o adamın fi tarihindeki düşüncesini bulup çıkarır , tartışırlardı.

üst üste 2 başlık açtım tepkiler ölçmek için , birinde birbirinizi yediniz. diğerinde beni aşağılamaya çalıştınız.

bu hayatta ya meriç ya da cahiliz erkekler olarak , kadınlar ve erkeklerin gözünde. ben bunu anladım.

biraz eğleneyim dedim tez yazacak konu çıktı yemin ederim.
  • çok güzel bir deneyle ortaya koyulan realite.
    mesela üşenmesem chp genel başkanlık seçimlerinde kılıçdaroğlu'nu övüp muharrem ince'yi yerin dibine sokan entrylerin en beğenilen olduğunu, şimdi de tam tersi durumun sözlüğe hakim olduğunu göstererek de kanıtlayabilirim bu durumu.
    ekşiciler siyasi ortamda rüzgar nereden esse oraya savruluyor.
    sözlükte de genelde olaylar 2. entryye göre şekilleniyor, 2. entry pozitifse cevaplar ona göre devam ediyor, negatifse artan şiddette birbirini gömmeye çalışıyor herkes. öyle de bir salaklık işte.
  • yazar burada iki başlığı da açan benim, niye kimse yazdığım yazıları karşılaştırıp aradaki tezatı fark etmedi demek istemektedir. demek ki kimse yazdıklarını deşecek kadar ilginç bulmamış gardaş. yarın gene denersin.

not: ikiyüzlü olacak. imla mühim.
  • dünyamıza ilk ziyaretini gerçekleştiren uzaylı beyanı.

iki farklı konudaki iki farkı görüşü nasıl olurda bir topluluğun ortak görüşü gibi değerlendirip ikiyüzlülükle yaftalama cüreti gösterebilir ki bir canlı?

(bkz: insan gerçekten hayret ediyor)