şükela:  tümü | bugün
  • insanların safi duyguları ile oynayıp onları enayi yerine koyan bir adet utanmaz tarafından gerçekleştirilmiştir.
  • konu hakkında net bir bilgisi olan biri allah aşkına yeşillendirsin beni.
    şu anda gülmekten gözümden yaş geldi, umarım yanlış anlamışımdır.
    bilgilendirin beni.
  • olayı tam olarak bilmeyenler için özet hizmeti:

türkiye'nin en pahalı semtinde ev sahibi, bilmediğim bi yerde yazlık ve değeri 80 bin tl olan iki araba sahibi bir yazar bu eksici romantiklerin parasını cukkaladi. hem de "yok yaff artema olsun" diye diye en pahalı ev eşyalarını alacağını söyleyerek. ustalara para falan vermiş dgdjsks. ulan dayanamıyorum telefon elimden düşecek gülmekten yazamiyom.

neyse işte. her şey ortaya çıkınca ve mahkeme falan dile getirilince silkelenen kerizlerin hayatında göremeyeceği kadar servet sahibi arkadaş bir miktar geri vites yaptı. "zaten zenginim amk. kim uğraşacak mahkemeyle falan" diyerek paranın bi kısmıyla dişlerini yaptırdı.

ahahahahahshs.
  • daha önce aylık sekiz bin kazancı üzerinden millete pis fakirler muamelesi çeken keriz silkeleyicinin şimdi de arabeske bağladığı başlık.

silkele yavrum silkele! birileri de zenginliğini anasının yastığına, düğün takılarına bağladı da kıyamet mi koptu? silkele anam sen de!!
  • son attığı mesajın meali;

lan altı üstü 8000 lira para verdiniz ettiğiniz lafa bak o benim 1 aylı gelirim. savcılık felan dediniz götm hafif tırstı, 6'sını geri veririm istiyosanız.

ayrıca bu işin sadece bu yazardan çıkmadığını, destek için kendini paralayan, şüpheyle yaklaşanları linç eden yazarların da organize olarak dolandırıcı olduğunu düşünüyorum.

aklı olan ilk fırsatta verdiği parayı kurtarsın. yoksa bi daha avucunu yalar. hoş şimdi bile iade edeceğine ihtimal vermiyorum, halen demogaji yapıyor.

son mesaja inanıp savunan da ya dolandırıcıdır, ya dolandırılmış ama yediremiyordur.
  • komedide bir çığır açan olay. delicesine gülüyorum.
  • uzun zamandır duydugum en komik olay