şükela:  tümü | bugün
  • öteden beri dikkatimi çekiyor. şöyle abd vizesi, green card, türkiye'den siktir olup gitmek başlıklarına bakıyorum da ekşici tayfa chp'nin de durduğunu iddia ettiği solcu/alevi çizgiden çok amerikancı bir paydada zühur etmiş bulunuyorlar. ekseriyeti böyle bunların.
  • emperyalizmin kucak dansçısı olan solcular...

bunlar, türk devletine karşı ellerinden gelen her türlü adiliği yapıp sözde emperyalizm karşıtlığını o emperyalizmin kucağında orta malı olarak dile getirirler.

bunlar kucağından inmedikleri emperyalizmin, türk devletine karşı uygulayacağı her türlü sözde yaptırımı ve eylemi alkışlayacak kadar alçak ve o kucaktan inmemek için her türlü pisliği türkiye cumhuriyeti devleti'ne karşı yapacak karakterdedirler.

bunlar kucağında dans ettikleri emperyalizmin, kendilerinin karşıt olduğu her şeye karşıt olduğunu göre göre, bile bile, kendilerini apaçık ortaya koya koya ve emperyalizme alkış tuta tuta, türkiye cumhuriyeti devleti'nin yönetimine, hükûmetine, bakanlarına laf etmeyi kendilerine görev bilirler.

çünkü bunlar şerefsiz, bunlar allahsız, bunlar kitapsız, bunlar adi birer vatan hainidir. bunlar amerika'nın ta kendisidir.

"1 ağustos 2018 abd'nin türkiye yaptırımları" başlığında ispat edilen durumdur.
  • ekşiciler türkiye karşıtı her şeydir.

bunun sebebi ne biliyor musunuz? bu amına kodumun sitesinde 5 sene önce pkk'lılardan geçilmezdi. onlar türkiye karşıtı olsun da ne olursa olsun diye her şeyi savunurdu.

bu yeni gelen gariplerim de olayı bu zannedip akp'ye gömüyorum zannedip türkiye karşıtı ne varsa savunmaya başladı.

bana şimdi akp'li damgası vuracaklara hitaben söylüyorum. açıp 2 dakika profilimi incelersen senin salyalar saçan ağzından çok daha fazla ben burada akp'yi gömüyorum.

önemli olan iç ve dış politika arasındaki farkı anlamaktır.

bu demek değildir ki dış politikada olanları eleştirmeyeceksin. eleştireceksin ama böyle değil bre amına koyduğum. abd köpeği olarak değil. bu tipler ilk gördüğü fırsatta ailesini de satacak tipler.

sizler cidden birey olarak kendinize bir yer seçememiş kimselersiniz.

dış politikada akp'nin yemediği bok yok ama bugün en ''ben trump karşıtıyım'' diyen abd'li bile söz konusu ülke çıkarları olunca trump'ın yanında duruyor. doğru ya da yanlış. akp'den sonra bu ülkenin umudu sizseniz işimiz zor onu söyleyeyim.
  • en beğendiği renk dolar yeşili olan bir tayfa için biraz iddialı bir tespit olmadı mı bu canısı?
  • ayrıştırıci siyasi politikanın sonucudur. parti taraftarcılığı devam ettikçe de sürecektir.
    geçmişte solcu tayfa amerika ve emzeryalizme karşı duruş sergilerken bugün ağzından salyaları saça saça takip ediyor haberleri. ama ortamlarda hepimiz deniz gezmiş’iz çaktırma.
  • bu kötü bir şey değildir. dünyaya izm gömleklerini çıkarıp bakmamız gereken zamanlardan geçiyoruz. iyi veya kötü taraf yok sadece çıkarlarımız ve haklarımız var. 1980 kafasından çıkmamız lazım.

burada ekşici denilen embesillerin düştüğü hata bizim hatalarımız yüzünden abd tarafından ''haklı olarak'' cezalandırıldığımızı düşünmeleri. hayır dostum batı uygarlığı nöbetçi olarak kürtleri seçti ve onlara çok geniş bir alan açacak.acelesi yok bunu 50 yıl içinde yapacak.

demokrasi, ekonomi yönetimi, s-400, halep, damat bunlar hep civa.
  • super tespit kardes git washington portakalini bicakla simdi.