şükela:  tümü | bugün
  • güzel kadınları instagram'a, zeki kadınları twitter'a kaptırdık. bize kalan çirkin teyzeler oldu.

edit: başlık başa kalmış ama sahipleniyorum.
  • verse s..mez misin
  • bence zeki ve güzellerin hepsi çaylak..
  • repeat repeat repeat do not feed the trolls. do not feed the trolls. do not feed those abazassss. ananzaaa jsjeoeejdiejsndjejrhdhdjrjeirjrjrj

bu başlığa ve başlığı açana uygun bir entry oldu. umarım uçurulmam. sonuçta ben değil onlar siktiler formatı eylediler virân.

edit: belirtili nesne eksikliği giderildi.
  • güzel,zeki,akıllı çaylak ta var,yazar da. eğer sana gelmiyorsa trol bradır önce aynaya,olmadı sağ eline o da olmadı sol eline bak. emin ol sağ ve sol elin burada ki tüm kadınlardan daha güzel, daha akıllı, daha zekidir. en azından sana katlanıyorlar.*
  • ah be geri zekalı kardeşim az önce gündem de peri kızı gibi uyanmak falan diyen bi kız vardı bari ona bi bakaydın gayet güzel bi kız ben ce dur hatta nickini de yazayım genelleme yapma sen
    (bkz: @cupid crystals)
    (bkz: #81343665)
  • yakışıklı erkek de olmadığı için pek bir şey ifade etmeyen gerçektir. yazarlar denk birbirlerine.
  • ekşide yeni yazarlardanım , çok bir vakit geçirdiğimi de söyleyemem ama evet varlar. etrafinda ne kadar varsa burada da o kadar var. (senin etrafinda yoksa bilemem)

ekşisözlük hayattir dostum. hayatta ne varsa ekşide !
  • -1 ile tüm gerçekliğini yıktığım genelleme. gerçekmiş... lise felsefe dersinde bilgi nedir, gerçek nedir hep öğrenmiştik aslında. ama sen ya liseyi henüz bitirmedin ya da o derste yoktun sevgili dostum.

ne diyordum? evet güzel ve zekiyim. iki de çocukluyum. mutluyum. sayılır. ama zaten mutluluğun bu sayılanlarla bir ilgisi yok. bir de şuna hayret ediyorum; arkadaş insan görmediği bin kişi hakkında nasıl tip üzerinden genelleme yapar?

büdüt: soru işareti şey etmemişim şeye de...