şükela:  tümü | bugün
  • aylar sonra sözlüğe girip bilmem kaçıncı adayım acaba diye her tarafı karıştırmak, bulamamak, tekrar karıştırmak, yine başarısız olmakla sonuçlanan idrak etme halidir bu. hala "nasıl ya?" demektir belki de...

(bkz: sözlük beni şaşırtıyorsun)
  • sözlükte bilmem kaçıncı yılımın içerisindeyken acaba çaylak listesinde kaçıncıyım diye baktığımda artık çaylak olmadığımı gördüğüm andır (tam olarak bugün hatta az önce). halbuki ben yazar olalı 15 gün geçmiş aradan. ne büyük bir kayıp... bana bir mail yollayıp da haber vermemişler bu güzel haberi. sürpriz yapmak istemişler sanırım.
  • inşallah o da olur bigün...
  • eskiden eksi sozluk yonetiminden "mukemmel bir insan oldugunuzu fark ettik" gibi ego tatmin edici bir mesaj gelirdi ama simdi caylak listesindeki siralaman olmadiginda anlayabiliyorsun. (bkz: ne varsa eskilerde var)
  • bazı trollerin artık erişmesini dilediğim kavrayış mertebesi.
  • sub-etha'ya girebildiğimde anladığım durum.
  • şu sıralar hissedemediğim eylem.

ne yazık ki hakaretin, küfrün dibine vuruluyor şu sıralar. tartışmayı bilmeyen, fikirlere hakareti meşru sayan ancak iş dönüp dolaşıp kendi fikirlerine hakarete gelince ortalığa " bize baskı yapıyorlar yeaaa." laflarıyla giriş yapan o kadar çok yazar var ki. bazen ekşi sözlük değil de bir taraftar forumunda yazıyorum sanıyorum.

ama hala "sözlük bozdu." tayfasından da değilim. sözlük bozmadı ama tahammülsüzlüğün dibine vuran yazarlar türedi.
  • bir de ekşi'nin sözlük olduğunun farkındaysa olmuştur o. toplayabiliriz. hayırlı olsun.
  • 8284 olmaktir.
  • farkındalık gerektiriyor.