şükela:  tümü | bugün
  • ilk kez canli canli 18 subat 2010 ankara if konserinde caldiklari sahane sarki. ilk canli performansi dinlemek icin burdan buyrun
    http://www.facebook.com/…13111036518&subj=626646518

ayrica
    http://www.facebook.com/….php?v=318837621155&ref=mf
  • youtube videosu, elverişsiz şartlar nedeniyle pek başarılı olmadığı için sıkıcı bi şarkıymış gibi gelse de, şarkıyı canlı canlı dinleyen biri olarak sakin'in en güzel numaralarından biri olduğunu belirtmekte fayda görüyorum. işala stüdyo kaydını da bir an önce dinlemek nasip olur. sübhaneke dinimiz amin.
  • kesinlikle sakinle alakası olmayan ama bir o kadar da güzel olan şarkı. sanki başka bir grubunmuş gibi. çok güzel.
  • sakinin yeni albümünü heyecanla bekleme sebebi.
    facebooktaki konser videolarından dinliyorum sürekli, albüm gelsin de rahat rahat dinleyelim.

gerçekten harika bir şarkı. kendimi dinlemekten ve mırıldanmaktan alıkoyamıyorum.
  • madem eksik şarkı bendekileri nasıl bu kadar iyi tamamladı? söylemek istediklerimi, hissettiklerimi... hayat garip, bu adamlar daha da garip. şarkıları sizden, içinizden bir parça sanki, duyduğunuz ses kendi sesiniz. farkı şu ki bazen kendinize sağır olmayı başarabilseniz de sakin'i dinlemeden edemiyorsunuz.

eksik şarkı da böyle bir şey işte. kalbinizin ortasından kopup gelen, ya da gelip tam oraya oturan bir şey.
  • bence sırf bu şarkıyı canlı dinlemek için bile bu adamların konserlerine gidilebilir. sağolsunlar onlar da mümkün mertebe birden fazla kez çalıyorlar.
  • 18 aralık 2010'da bronx'ta iki kere çaldıkları parçadır. aslında ilk albümün önüne geçen bir kalitesi yok ama bir şekilde o kadar etkileyici ki kendinizi beş dakikada bir onu söylerken buluyorsunuz. dinleyin, dinletin!

edit: tribalizmes sağolsun uyardı. 17'si demek yerine 18'i demişim ben. bildiğiniz 17'siydi aslında. ama her halukarda eksik şarkı yine de güzeldi :)
  • sakin'in yeni hiti olabilecek şarkısı. bronx pi konserinin en iyilerindendi..
  • onur özdemir bundan birkaç ay önce dream tv'de katıldığı bir programda sakinin henüz albüm olmasa da single çıkarmayı düşündüğünü söylemişti. singleda yer vermeyi düşündükleri şarkı da eksik şarkı olacakmış. hatta şarkının kaydının çok güzel olacağına çok beğeneceğimize dair sinyaller göndermişti. bu yılın sonuna kadar çıkmış olur demişti yanlış hatırlamıyorsam. e hani bizim eksik şarkımız? hala hevesle bekliyoruz kavuşturun artık bizi şu şarkıyla lütfen lütfen...
  • belki de artik sakinden degil de onur ozdemir albumunden beklenecek sarkidir. umut dunyasi!

ayrica benim icin donem sarkisidir. bi de soylemeden gecemiycem, (bkz: şu an ağlıyorum biliyor musun) sozluk! ayni zamanda engellenemez bi sekilde burnum da akiyor.