*

şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kesinlikle faydalı olacak fasilite. ekşi duyuru'nun yükünün de bir bölümünü alacaktır.

ayrıca (bkz: ekşimarket ile ilgili istekler)
  • taksit yapmadığı sürece işim olmaz.
    bir de muhtemelen benim gibi 50 bin çevirmenin iş ilanıyla dolacaktır. şimdiden söyleyeyim, en iyi çevirmen benim.
  • ebay in sözlük versiyonu olacak gibi görünüyor. henüz tasarım ve içerik emekleme aşamasında ama gelecek vaat ediyor
  • etsy gibi de kullanılırsa zannımca dadından yenmeyecek yeni sözlük cicisidir.

hmm hatta craigslist gibi... oh oh pek ala...
  • sağlam bugları var..

kendi nickimle ekşi üzerinden giriş yapıp başka üyelerin yolladığı ilanları silebildim, o ilanlara gelen mesajlara cevap yazıp tüketicilerin duygularıyla oynayabildim. neden yaptım bilmiyorum ama yaptım. zamanla şükela olabilecek güzel fasilite..

not: username olarak görünen tüm üyelikler aynı haklara sahip gibi ne dersiniz sevgili istanbullular?
  • uğraşıp, fotoğraf yükleyip verdiğim ilanların başkaları tarafından silinebilmesine izin veren fasilite. kimin sildiğini de öğrenmiş olduk. hoş olmadı.
  • mevcut ilanlarından buzdolabının talibi var gibi. mesaj gelmiş hemi de telefon numaralı canım benim, hemen bakıver..

not: bir an önce gizlilik sorununu çözmesi gereken geleceğin ekşi-bay'i..
  • eğer ikinci el eşya satılan ilk site olsaydı kullanışlı olurdu. yarın öbürgün millet sahibinden.com linklerini ekler buraya.
  • yaran mesajlara evsahipliği yapmaktadır gün itibariyle..

penguen seti için gelen mesajlar şimdilik şöyle:

- bu sitede bir tuhaflik var :))
    - naber abi?
    - alcan mı sen bu seti?
    - saol kanka senden naber?
    - iyi be nolsun panpa. uyku seti de var istersen.
    - olabilir. cesitleriniz üst katta sanirsam.