• orta yaş krizine giren yazarın bir şeylere tutunma isteğiyle açtığı başlık.
  • evdeki kızımı özledim olm, açmayın şöyle başlıklar.
    tanım, dünyanın en güzel kokusu.
  • eksi eksi kokan oluyor sanirim bu. bi bana mi ay yirim kivaminda gelmiyo acaba? yazarlarin halleri sevimli gayet sanirim annelerin kafasinin gitmesine alisigiz da cocuguna duskun babalar hep bi arti sempati topluyo. ama sanirim benim biyolojik saatim yok.
  • ayy off kokuyor bu ayaklar diye söylenirken öperseniz onları; bayılıyor minikler, yeniden ayaklarını ağzınızın içine sokuyorlar.
  • bıktırdı şu aşırı hayvan sevginiz. yok kedi patisiymiş de, önüne geçemezmiş. bi saçmalamayın artık ya. bebeğiniz olduğunda hala kedi patisini bebeğin ayağından daha çok seviyorsanız psikiyatriden randevu alın.
  • ebeveyn turnusolu. çocuğu olanlara mis kokusundan güzel, olmayanlara iğrenç.

ben mesela bu entry'i çocuğun ayağı ağzımda giriyorum!**
  • şekil itibarıyla poğaçaya benzettiğimdir. hele ki uykudan kalkıncaki sıcaklığıyla fırından yeni çıkmış dereotlu peynirli poğaçadır. bebem de sağolsun “şimdi bu ayağımızı öpeliiim, şimdi de bunu öpelim” diye sırayla bıkıp usanmadan ağzıma sokar :)
  • hele o terlemiş gıdıktaki o koku yok mu?
    bilmiyorum psikolojik mi ama 2 yaşımdaki kızımdan hala o kokuyu alıyorum.
    ölürüm o kokuya.. :)
  • bebe büyüdükçe koku değişiyor büyük bebe 6 yaşında (evet hala bebe benim için:p ) hala çorabını çıkartıp parmak aralarını koklayıp öpüyorum:)

küçük de 1 yaşına girecek, onun ayaklarındaki ekşimik kokuyu bir şişeye koyup arada açıp koklayabileceğim teknoloji gelişse süper ötesi olur:)
hesabın var mı? giriş yap