• sözlük tarihinin en büyük osbircisi. uzun adam sevdalısı.
  • bana bugün bir konuda ortada hiçbir şey yokken ağıza alınmayacak küfürler etmiştir özel mesajla. acilen uçurulması gereken yazarlardan birisidir. dediğim dedik çaldığım düdük kafasında gitmektedir ve eleştirilmeye tahammülü yoktur. eleştirdiğiniz anda size ağır hakaret ve küfürlerle cevap vermektedir. kendisini yönetime şikayet ettim ve sonuç alana kadar da takipçisi olacağım bu konunun. olmaz olsun senin gibi yazar.
  • hayatı am-göt-meme üçlüsünden oluşan ergenimsi.
  • hırsız haydut.
  • harvard veya mıt fizik mezunu olduğunu düşündüğüm, ekşi sözlük ve türkiye'miz için bulunmaz nimettir.

sonuçta amerikalıların ay'a 16 kb '' hafızayla '' gidemeyeceğini şerefini önüne koyarak iddia edebiliyor.

bir de '' tekrar dünyaya dönebilmen için roket kullanman lazım ki kapsülde ne roket nede yakıt var. bu hacimle ayın çekim kuvvetinden çıkamazsın. '' demiş ya işte orada beni benden almış.

bu adamdaki özgüvenin çeyreği bende olsaydı muhtemelen ben de mit bitirmiştim. ölümüne inanıyorum ben bu adama. varsa kralı gelsin aksini iddia etsin.
  • engelle geç.
  • orda burda yazarların nick altında ağlayıp "sizliği inciyi çiviriyirlir" diye yazan nedense burayı kutsalı saydığını düşündüğüm. kendini yönetim sanan bir işgüzar.

bu kadar takma aslanım. hayat güzel. çık dışarı bi manita falan yap iyi gelir.

ekşi sözlük neydi? ekşi sözlük özgürlüktü. format falan bitti artık. sadece reklamlar var. uyan.
  • şampanya içmek ile cehalet arasında negatif bir korelasyondan bahsederek beni yok yere güldürmeyi başarmış bir yazar.
  • (bkz: #72420120)
  • kibar ve cüretkar bir beyefendi.
hesabın var mı? giriş yap