şükela:  tümü | bugün soru sor
 • başlığı kısalta kısalta anca bu hale getirebildim zira şuan elim ayağım titriyor ve mimiklerim bocalıyor.
  nickim üzerinden derledikleri ekşi şeyler alıntısıyla şahsıma yönelik psikolojik bir savaş başlatılmıştır.
  ekşi sözlük bunu yaparak ne yapmaya çalışmaktadır? nereye varmayı düşünmektedir? neyi hedeflemektedir?

  "barbar savaşçı, cahil cühela olması" alıntısıyla , bilgi içermeyen tek bir entryim olmadığını mı vurgulamak istemektedir?
  ya da ekşi sözlük uygulaması telefonları dinleyerek şahsımın ne kadar boş ve amaçsız olduğunu mu tespit etmiştir?
  behemehal ekşi sözlük yönetiminin tüm bu sorulara cevap vermesi gerekmektedir.

  ayrıca üniversite yıllarımda terk ettiğim "sevda" isimli kadının, ekşi sözlük sosyal medya editörlüğüne getirildiği doğru mudur?
  şayet doğru ise, sevda'nın amacı nedir ne yapmak istemektedir.
  yarın öbür gün "barbar savaşçı insanların yatakta kötü olması" başlığıyla bir derleme yaparsa veya "barbar savaşçı insanların silme sığır, safi hödük olması" şeklinde şahsıma hakaret içeren göndermeler yaparsa ne yapacağım , hangi merciye başvuracağım, özel hayatın gizliliği bunun neresinde olacaktır?

  ayrıca görselin giriş cümlesinin "insan okurken uzaklara dalıyor" cümlesi, sevda tarafından şahsıma yapılmış bir yeşil ışık mı? maziyi hatırlatma girişimleri mi?
  alternatif link
 • gerçekten dehşete düşüren subliminal mesaj. yani insanın aklı almıyor ya! bu nasıl bir özel hayatın gizliliğinin ihlali, bu nasıl bir vicdansızlık? bu nedir yaa? bu adam şimdi nasıl bakkala gidecek, nasıl insan içine çıkacak hiç düşünen var mı? çok geçmiş olsun kardeşim. ve biliyor musun en çok neye üzüldüm? kim attıysa başlığı bir de utanmadan virgülü yanlış yere koymuş. hayır saldırıyorsunuz bari virgülü doğru yere koyun değil mi yani? bu ciddiyetsizlik, bu noktalama işaretlerini kullanma yetersizliği bilmiyorum çok acı.
 • tam olarak onu demek istemiştir