şükela:  tümü | bugün
  • bok gibi...ad block yükle diye bağırıyor...
  • her tıkta reklam lan... manyak mısınız?
  • daha yeni sayfa bile açmadan aynı sayfa üzerinden 2 - 3 kere açılmaktadır.

edit : dükkanda adblock kullanamıyoruz maalesef. son yarım saat içinde reklamlarla ilgili sıkıntı düzelmeye başlamıştır.
  • (bkz: ekşi sözlük reklam rezaleti)
    (bkz: ekşi sözlük reklam sahtekarlığı)
    (bkz: ekşi sözlüğün reklam manyağı olması)

hadi biraz da tebessüm;
    "efendim reklam, reklamdır. reklama reklam demeyen arkadaşlara teessüf ederim. reklam üç kola ayrılır. bu kollar sonra bir yerde birleşirler. sonra tekrar ayrılırlar. bilmem anlatabildim mi? bitti. teşekkür ederim."

kemal sunal - "yüz numaralı adam"
  • tüm içeriği yazarların sağladığı bir platformda milyonlarca lira tutan reklam gelirlerinin kimin cebine girmesi...
  • adblock diye birşey var.
  • mesela ekşi..adblock alınsın diye reklama boğuyor... kendini vendetta sanan biri var.
  • başıma bir şey gelmeyecekse;

şöyle bir durum var dikkatimi çeken.

tam sayfa reklamlar bir iki saniye geç açılıyor. tabi bu sayede biz kullanıcılar istemsiz olarak bu tam sayfa reklamlara tıklıyoruz. böyle olunca da, reklam verenler sahte tık sayıları ile kandırılmış oluyorlardır diye düşünüyorum, zira kendilerine gelen raporlara bakarak bu sonucu çıkarıyorlardır.

bu hedeflenmediyse dahi, ben bir kullanıcı olarak bu konuya dikkat çekmek istiyorum. ortada istemeden de olsa kandırılmış insanlar oluyor.

şu reklam işini daha kullanıcı dostu, reklam veren dostu bir formatta yapmak zor mu? bizler bu konuda şikayetlerimizi defaatle, farklı başlıklarda belirtmiş olmamıza rağmen nedense hep daha kötüye gitti.

işin bir de bu yönü beni çok rahatsız ediyor.

ben sözlüğe hemen her gün giriyorum ve çok değerli yazarların, çok anlamlı entrylerini okuyorum. iyi bir yazar olmamama rağmen iyi bir okuyucu olduğumdan eminim. saygılar, sevgiler, ışıkla kalın vesselam.