şükela:  tümü | bugün
  • 38 mekim 1453 hede hödö rezaleti gibi başlıklar bu hızda çoğalırsa şikayetvar'ın ciddi ciddi düşünmeye başlayacağı yatırım. kanzuk da rahat eder.
  • şikayetvar'ın cürümünün yetmeyeceği satın almadır.

o ne lan manavdan domates mi alıyorsun?
  • gerçekleşirse tam tersi olarak gerçekleşecektir. sağ üst tepede duran ekşişeyler in yanında bi de ekşikayet diye bir ikon görebiliriz ne biliym. bak ismini de buldum. hem sol frame rahatlar, hem dükkan kazanır. hem türkiye kazanır.
  • ekşi şikayetvar'ı alarak rezalet başlıklarını orada değerlendirebilir.

tersini söylemek için ekşi'nin günlük kazancının farkında olmamak gerekir.
  • sözlükteki "rezalet" konulu başlıkların çoğu gerçek rezaletler ihtiva ediyor. bu nedenle bu rezaletlerin ekşisözlük gibi güçlü bir mecrada ifade edilmesinden daha doğal bir şey olamaz. bu rezaletler serisine yaklaşık 2 yıl önce bir tane de ben eklemiş ve türkiye'deki adalet sisteminin yanından bile geçemeyeceği bir hızla sonuç almıştım.
    (bkz: 19 aralık 2014 ford otosan rezaleti)
    başına benzer bir rezalet gelmemiş hıyarlar burda sitem ededursunlar, ben her türlü gerçek rezaletin burada yazılması taraftarıyım. tüketiciden hiçbir konuda çekinmeyen, her şeyi kendisine hak gören, "nasıl olsa yuttururuz" kafasındaki dev firmaların da korkacağı bir yer olmalı.
    yakında üst segment araç üreten bir firmanın yeni bir rezaletiyle katkıda bulunacağım bu arada. şimdiden hayırlı olsun.
  • ülkede ortaya çıkan rezaletler niye çıkıyor ve mağduriyetin giderilmesine yönelik kurumlar neden çalışmıyor diye soracağına, allahtan ekşi var da sonuç alabilen insanlar oluyor demeyen yazar beyanına konu satınalma.