şükela:  tümü | bugün
  • iphone'lar için oluşturulmuş ama fakat ipadler için unutulmuş, yıllar sonra ortaya çıkan ve adam gibi olan uygulama. *indirin kullanın derim.
  • sitede begenilen entrylerin rastgele gelmesi ozelligini bulamadigim uygulama. ya da gercekten yok bilemedim.
    bunun disinda simdilik tatlis rahat bir uygulama gibi geldi bana.
  • 300 sayfalık başlıkta sadece en son girilen tek entryi görebildiğim, önceki entry ve sayfaları görebilmek için bir buton veya link konmayan kullanışsız arayüze sahip uygulama.

mutlaka bu buton vardır ama nerede kim bilir nerede.
  • ben bunu kaldırdım kanzuk haberin olsun. çünkü bok gibiydi. telefon sürekli hata veriyordu ayrıca yavaşlama olsun, donma olsun telefonun anasına hallenmişti. ben de sildim gitti.

neden antik haline dönmüyoruz ? neden ekşibişın yok ? neden olay butonunda evlenen yazarların haberleri yok ? neden imla hatası yüzünden çaylak olmuyoruz ? tanımsız entryler silinmiyo mesela ? neden eskiye dönmüyoruz yaa allah dürümsüz bıraksın seni. içerlendim.
  • inanılmaz bir yavaşlama söz konusu. iphone 7 plus kullanan biri olarak soruyorum “daha ne alak gardaş hızlı girmesi için” !
    applicationın simgesine tıkladığınızda önceden çat diye giren telefon giremez oldu.
    buna ek olarak dm i gece modunda kullanmak isteyen kullanıcılara özel bir özellik gelmiş, yazdığın boku göremiyorsun. simsiyah yazıyor mesajı. bu denli güzel sürprizler yaptığınız için size ne kadar dua (!) etsem azdır sayın applicationla ilgilenen arkadaşlar.