şükela:  tümü | bugün soru sor
 • an itibariyle ozelden surekli iletisimde oldugumuz bir iki arkadas ile olusturdugumuz platformdur.

  grubun amaci bitcoin piyasasina dair spekulasyon yapmak, pump&dump ile fiyat manipulasyonu gerceklestirmek kesinlikle degildir. grubun temel amaci, gelismekte olan projeleri takip edip guncel bilgiler edinmek ve paylasmak, scam projeleri ayirt etmede faydalanip yatirimin roi ihtimali yuksek yerlere kaydirilmasi, ve *ciddi boyutlarda getirisi olmak kosuluyla* airdrop firsatlarindan faydalanmaktir.

  grubun bir diger amaci da sozlugu referans tarlasi olmaktan bir nebze kurtarip, bu referanslari ilgili platforma kaydirmak ve icerik kalitesinin dusmesine sebep olmamaktir. grup zaten referral network dayanismasini promote ettiginden, link paylasimi yasagi -sozlugun aksine- bu telegram grubunda yoktur, genel kalite standartlarina uygun olmak kosuluyla.

  amaclari ve uygulamalari yukaridaki gibi ozetlenmis, kriptopara ekosisteminde yatirim yapan yazarlarin dayanismasini hedefleyen bu gruba aşağıdaki linkten uye olabilirsiniz.

  https://t.me/joinchat/dvqyeqycweb00svpd_dakg
  (not: linke mobilen tiklayin.)
 • maliyetsiz kripto para kazanma rehberi'ni yazan ve sürekli takip ettiğim 556'nın kurduğu grup. dayanışma içinde katılan herkese çok faydalı olacağını düşünmekteyim.
 • faydalı bir grup bilgi almak için ayrıca airdrop olayını takip ederken türkçe kaynak bulmak fazlasıyla zor, işinize yarayacaktır.
 • bir gun icinde hatri sayilir miktarda uye sayisina ulasmis ve hedeflenen tartisma ortaminin yakalanacagi izlenimini vermistir. ico coplugune donen piyasada nitelik ayrimi yapmaya olanak saglayan user-generated content olayini komunal bazda kullanicilara ulastiracaktir.

  mobilden:
  tg eksi kripto
 • hali hazırda yapılmışı var olan kanaldır. 1900 üye, airdrop, analiz, margin gibi yan gruplarla paylaşım yapıyoruz.

  kripto ek$i telegram grubu

  not: bu link kendi kendisini 24 saat içerisinde imha edecektir.
 • bir ustte linki verilen "1900 üye, airdrop, analiz bilmemne"li grup malesef gerizekalilar tarafindan yonetilmektedir.

  haberdar oldugunuzda dahil olmak icin gidersiniz. kurallarini okursunuz, eksikler goze carpar. referral network amaclayan topluluk projenizden bahsedersiniz, uye kaybindan tirsip aciklama yapmadan gruptan cikarirlar. halbuki kendi gruplarinda "referans paylasmak yasaktir" diye aciklama vardir, kendileri ile bir cikar catismasi bile soz konusu degildir. sunamadiklari bir hizmeti sunmaniza bir tahammul yoktur.

  o yuzden mini naziler tarafindan yonetilmeyen, esnek kurallari olan, dayanismayi baz alan ico & drop/bounty grubuna buradan dahil olabilirsiniz:

  oz hakiki eksi kripto
 • airdrop çöplüğünün içinden geleceği olanların ayıklanarak sunulduğu, referans ağı kuran, bilgi paylaşımının daim olduğu faydalı bir grup.

  https://t.me/joinchat/dvqyeqycweb00svpd_dakg
 • temsili grup fotoğrafı şöyle bir şeydir.
 • orijinalinin kötü bir kopyasını oluşturmaya çalışan sivrizekalılarca yapılan grup.
  evet kripto ek$i senin babanın çiftliği, senin projenin yeşereceği yer değildir. proje yapmak istersen siktirip gidip başka grupta kendin yaparsın, kuralları da gayet açık ve nettir. türkiye'de kripto piyasasının boom yaptığı kasım aralık ayında yüzlerce yeni katılan kişi kripto ek$i (orjinal) kanalında öğrendikleri bilgiler sayesinde zarar etmekten kurtuldu, bodoslama piyasaya girmedi. kripto ek$i adminleri de bunu tamamen gönüllülük esasına göre yaptılar ve hala yapmaktadırlar. "aylık şu kadar ücret verin size sinyal verelim" demediler, "filanca altcoine girin kesin bilgi uçacak" da demediler, sadece kendi girdikleri altcoinleri söylediler isteyen takip etti isteyen etmedi. saatlerce analiz kastılar, yeri geldi adminler hemfikir olmadı analizlerde yine paylaşıldı. her gün 1000 tanesi çıkan icolardan ince eleyip sık dokuyarak scam olmayan icolar paylaşıldı, neden? çünkü adminler kendileri de girdi o icolara. yine takip etmek isteyen girdi istemeyen girmedi.

  evet kripto ek$i adminleri gerizekalıdır, çünkü tüm bunları gönüllülük esasına göre yapıp milletten para talep etmiyorlar. yarı üye sayısına sahip gruplar hemen vip grubu, sik grubu kurup milleti silkeliyorlar, kripto ek$i'de bunlar yok, o yüzden adminleri gerizekalı.

  katılım linki: https://t.me/joinchat/eebm4fk3jzxybdkf8gcqqg
 • airdrop'lara referans ağı oluşturma mantığıyla çalışan grup. grubun yöneticisi değilim ama ilk üyelerinden biriyim. kimsenin para talep ettiği de yok, grup kurallarına göre herkes referans link paylaşabilir ancak paylaşacağı referansı açıklamak zorunda.