şükela:  tümü | bugün
  • henüz bulamadım ancak hatalar eksikler olduğuna eminim
    değişik olmuş ama olmuş gibi sanki :)
  • buldum ben lanetli çaylak olmama rağmen bunu profilimde göremiyorum bunu görmeliydim sanki
    bu hatayı farkedip öyle konu açma isteği duydum sonrada o anda hatırlayamadım.
    editleme seçeneğide olmadığı için mobilde ( aha 2. hata) tekrar entry giriyorum
  • okuduğum bir giri üzerinde verilen referans girinin numarasına tıklayınca bu giriye gidiyor fakat giriyi ekran boyunuz kadar görebiliyor, aşağı doğru kaydıramıyorsunuz.

ios uygulaması için durum böyle.

ayrıca net üzerinden başka bir programdan gelen ekşi linkini tıkladığınızda uygulamanın sizi linkteki başlık ya da giriye götürme ihtimali 60% civarlarında.

dümdüz yazıp çizmek ve okumak için iyi de, etkileşime izin vermiyor yani şu an.
  • mesaj özelliğinde bir link paylaştığınızda, karşıdaki linki tıklayınca 404 not found hatası veriyor..

aynı linki chrome dan ya da safariden sözlüğü açarak yapıştırdığınızda açılıyor.

benim verdiğim link, hızlıresim com linki idi..

(bkz: ios uygulaması)
  • takip ettigim basliklar'da birine bir sey yazildiginda ilgili icon asagida yesilleniyordu. ayni durum mesajlar icin de gecerli. bayadir olmuyor. bilenler bi yesillendirsin nedendir acep?
  • çıkış yapamıyorum. oldu gözüküyor ama tekrar girişte olmadığı anlaşılıyor.

not: android
  • hizliresim.com dan link paylaşımında linkin hata vermesi ve safariden girerek verildiğinde aynı linkin çalışmasını örnek vermişim:

(bkz: #70296741)

nedenini buldum..
    buradan yetkililere sesleniyorum, amerika başkanı dahil herkese haber verin...

her sitede olmayacak hata bu ama hata hatadır...

mobil uygulama daha yazarken büyük harfleri otomatik küçük harfe çeviriyor..

ve linkteki büyük harfler de küçük harfe dönüşüyor.. tıklayınca da açılmıyor...

misal şu:
    https://hizliresim.com/1lqw0j

ben laptoptan yolladığımdan normal browser büyük harfleri yolladıktan sonra küçültüyor ve linklerdeki büyük harflere dokunmuyor... o yüzden görebiliyorsunuz linki tıklayıp..

oysa mobil uygulamadan yazsaydım l ve w yu küçük harf yapacak, link tıklayınca da açılmayacaktı.. şu şekilde:

https://hizliresim.com/1lqw0j

sorunu bildiğinize göre hadi düzeltin bakalım...
  • gece modunda arkaplan siyaha dönerken, entry girerken veya mesaj yazarken yazı renginin beyaza dönmüyor oluşudur. aynı renkler ne yazdığınızı görememenize sebep olarak saçma sapan yanlışlar yapmanıza neden olmaktadır.
  • samsung s8'den gelen mesaja cevap verilemiyor. telefonun home tuşu yok, mesaj yazmaya calıştığımda home sekmesi yukarı kalkıyor ve klavyenin çıkmasını engelliyor. bu hata dışında uygulamadan oldukca memnunum. çok da mesaj gelmiyor zaten

(bkz: ağlamıyorum)
  • ikide bir uygulamadan atması. (bkz: iphone se)