• adblock kullanılarak reklamın r'sini daha görülmemesinin mümkün olduğu bokunun çıkması olayıdır.

safari için

chrome için
  • pc de adblock kullandığım için mobil üzerine yazacağım.

entry aralarına gelen banner reklamlar bir nebze de olsa idare ediyor. bu herhangi bir internet sitesi için bile normal karşılanabilecek bir seviye de. fakat ekşisözlüğü ilk açtığında veya arada sırada tüm sayfayı kaplayan ve üst ve alt kısımda ki 59 saniye videolarının her birinde çıkan reklamlar insanı gerçekten aşağılar nitelikte.

ciddi anlamda, bir siteye neden 2. defa girmezsin, sorusunun cevabı çoğu kez karşıma çıkıyor.
  • artık çekilmez hal aldı. dektop olsun mobil olsun gezinme zevkimin içine etti. entry girmemi de artık engelliyor. artık ekşi fazla ekşi tat vermeye başladı.
  • ali sami'ye selam söyleten reklamlardır.

reklamı anladık, para gerek de, kardeşim 5 saniye boyunca kapanmayan ve çarpı işareti çıkmayan rezil beton bina reklamı nedir lan ? ?? ? ? ? ??? illa senin boktan beton yığınına bakıp 5 saniye boyunca çarpı aramak zorunda mıyız ? olm ssg, aramızda para toplayalım verelim de şu 5 saniye reklam izleme mecburiyetini değiştir lan ? varyemez amca gibi altın dağlarında geziyorsun, şu 5 saniyeyi de yapma yahu.
    valla kızdım.
  • şuan yaşadığım durumdur. eskiden yazar girişi yaptıktan sonra reklamların %99'u kaybolurdu, şimdi giriş yaparken milyon tane reklam daha açılıyor. online film-dizi siteleri bile yanarlı dönerli reklamları bu kadar abartmıyor amk.
  • (bkz: adblock)
  • (bkz: ka-block)
  • mobilde işkenceye dönüşmüştür.

reklam ekrana gelmiyor, hiçbiryere tıklanmıyor, geldi mi kapanmıyor.

s.kerim venüs ayakkabısını da beymen şapkasını da ya!... yeter
  • yeter ya bu doğuş üniversitesi reklami da ne her sayfa açıldığında haaaaaaaaaaa diye youtube videosu mu oynar.

yani paraya doymadi eksisozluk gercekten artık reklamdan tiksinir hale geldik ya yeter..
  • son 2-3 gündür artık iyice bokunun çıktığı durumdur.

şirketteyken aralıklarla beşer dakika olmak üzere 15-20 dakika zaman geçireyim diye giriyorum, genelde de bilgisayarın sesi açık. durup dururken 3. entry'den sonra aptal saptal ve son ses bağırmaların, müziklerin olduğu reklamlar şak diye açılıyor.

sizin yüzünüzden iş yerinde millete rezil oluyoruz. anladık, var olmak için para kazanmanız gerekiyor ama bunu insanların kafasını sikmeden yapın.

ekşiye mi giriyorum, hürriyet magazin'e mi anlamadım.
hesabın var mı? giriş yap