şükela:  tümü | bugün
  • resmen insanlar birbirini şikayet edemesin diye geliştirilmiş sistemdir.

az önce birini şikayet edeyim dedim, amlı mamlı salak salak sözde aklınca kadınları ıslatacak bilgiler girilmiş. klasik yeni yetme ya da aktrollerin ıslak rüya girisi.

lan şikayet edicem, şikayete tuşladım, şikayet için eposta istiyor, e zaten sizde epostam var kardeş? üzerine neden şikayet ediyorsun diyor, ki hadi bu neyse, şikayetin belli olmadığı durumlar olabilir ama bir de eposta istemek nedir.

ha bitti mi? tabi ki bitmedi. bir de mailime onay postası göndermişler. üzerine bu onay postasındaki linke tıklayarak onaylayacakmışım ki şikayet mesajım moderasyona gidecekmiş.

az sonra gidip ikametgah ilmuhaberi alıyorum, bakarsınız onu da isterler.

edit: ahaha gelen epostaya bak

"tarafımıza gönderdiğiniz mesajların gizli veya kişiye özel yazışma hükmünde olmadığını belirtmek isteriz. ekşi sözlük dilerse bu mesajları -gönderene ilişkin ad, soyad ve elektronik posta adresi de dahil olmak üzere konuyu takip eden birimlerine, varsa konunun ilgilisi yazara ve gerekli gördüğü sair kişi veya adli mercilere iletebilir. ekşi sözlük gerekli gördüğü takdirde, kendisine ulaşan mesajların metnini kısmen veya tamamen, göndericinin adıyla soyadını da belirterek ilgili gördüğü sayfada yayınlayabilir. "

ahahahha sözleşme imzalayalim koleniz olalım?
  • işlemeyen sistemdir.

özelden durduk yere ana avrat küfür yersiniz. başlıkta da anlatıldığı şekilde şikayet edersiniz. fakat hiçbir şey yapılmaz.

moderatörler ofiste bütün gün "tweet'i" mi yoksa "tweeti" mi diye tartışıyor heralde.