şükela:  tümü | bugün soru sor
 • pamukkale turizm'in teknobüs koltuklarındaki müzik klasörlerinde yer alan alt klasörünün ismi. isim hafızam pek iyi olmadığı için içeriğini tamamen veremem ama hatırladığım kadarıyla şunlar vardı;
  death - voice of the soul
  blind guardian - the bard's song
  şarkıların tümü metal veya rock değil tabi jazz blues parçalar da vardı ama isim bilmediğim/hatırlamadığım için bilemiyorum şimdi.
 • pamukkale türizm'in otobüslerde görmeye alışık olmadığımız müzik albümündeki bir klasörün adı. komikte bir ad. hayır bu listeyi nasıl, ne şekillerde oluşturdular anlamak güç. zira bana böyle bir anket sorusu gelmedi.
 • bu listeyi kim yaptı bilemem de bence güzel bi liste olmuş, yolculukta iyi gidiyor.
 • izlediğim filmin bitmesinin ardından höff zaman geçmez şimdi acaba müziklerde neler var diye umutsuzluk içinde karıştırırken denk geldiğimde dumura uğradığım listedir. hayır niye şaşırıyorsam o da saçma tabi ama, baya memnun etmiştir beni. özellikle de koca gün içten içe alanis morisette - hands clean söylediğim bir günün akşamında bindiğim otobüste bu listeyi açmamla karşıma bu şarkının çıkması beni şaşırttı sanırım. ay ne bileyim, görünce sevindim işte. ikinci şarkı da back to black'ti, amy'i de rahmetle andım ve pamukkale turizm'e de listeyi hazırlayana da teşekkürlerimi sundum.
 • gece gece dumura uğratan listedir. neye dayanarak ekşisözlük listesi demişler onu anlamadım ama kesin ekşisözlük'teki yazarlar neyi sever neyi sevmez göz önünde bulundurmuşlar. bir kere 2 feist şarkısını kaç kişi ard arda dinler bilemiyorum. sonra led zeppelin, pink floyd yan yana. placebo başyapıtlarından briyl arz-ı endam etmekte. blind guardian, archive, alanis morisette de başlarda dumura uğratıyor zaten.

  benim açımdan böylesine garip olmasının nedeniyse bir insanı anımsatan 2 şey var bana, biri sweet dreams biri de feist, o iki şey de aynı playlistteydi. evrenin küçük şakalarını sevmiyorum (mu acaba).
 • pamukkale turizm'in (bkz: ilk dinleyişte aşık olunan şarkılar) başlığından seçtikleri şarkılardan oluşturulmuş listedir. bu kadar rahat isim kullanabildiklerine göre ssg'nin haberi olduğunu düşünüyorum..
 • vay arkadaş dememe sebep olan playlist. buarada 4 gün önce kamilkoçta da aynı playlisti görüp şaşırmış idim. şarkılar aynı lakin adı ekşisözlük special list değildi. pamukkale turizm bu hareketiyle sözlükçülere bir selam çakıp kamilkoçu sollamıştır.
 • sasirtan; iceriside feist gatekeeper olmasi sebebiyle daha da bi afallatan listedir. mobil mobil sozlukte gezinirken bu liste ile karsilasinca hakkaten evrenden mesaj aliyorum sandim lan. ha dur aydin otogarina gelmisiz...
 • bu liste seç otobüslerinde de mevcut efendim. ama şarkılara diyecek yok o ayrı.
 • liste bir otobüs firmasından beklenenden çok iyidir. gördüğüm anda çok şaşırdım. ne kadar zamandır faithfulness dinlemiyordum, canım çekti dinlemeyi. listeye bakarken aklımda bunlar geçiyordu, gördüğüm anda yaşadığım mutluluktan yanımdaki adamın kafası karıştı. helal olsun pamukkale'ye.