şükela:  tümü | bugün soru sor
  • cidden çok düşük(ekşisözlük gibi kaliteli sayılan bir mecra için) olduğunu düşündüğüm ortalamadır.google da kullanıcılar herhangi bir ürünü arattıklarında sonuna "ekşi" yazarlar, bu da google tarafından önerilir,yorumlara bakmak için.

tahminim 21-22 olacaktır. bu da sözlükte yazılan çoğu şeyi dikkate almamak gerek demektir, sözlüğün adı da yersen kutsal bilgi kaynağı zaten.

akıl yaşta değiş baştadır orası mutlak suretle doğrudur, lakin istisnalar kaideyi bozmaz

ayrıca sözlüğün geneline bakarsanız hep muhalif kesimden oluşmaktadır ama çoğu kullanıcı genç olduğu için ve yaşam tecrübeleri fazla olmadığından mütevellit herşeyi karamsar bakmaktadırlar.

çoğuna imkan verilse türkiye'den çekip gidip yurtdışına yerleşip yine sözlükte yazmaya devam edecekler, ehehehe işte ben çıktım sende çık geyiği yapacaktır.

bu yorumlar türkiye'nin kategorisinde en çok hit alan sadece yazarların yorumlarından oluşan bir site için hayal kırıklığıdır. günlük 2 milyona yakın ziyaretçisi ve her bir kullanıcının ortalama 8 dakika oturum süresi olan bir site olan ekşisözlük türkiye'de yaşayan halka sürekli negatif enerji yaymaktadır bu yüzden.bu da insanların psikolojisinde olumsuz etki yaratmaktadır.
  • lan nerden aklıma geldiyse , bu başlığı da ben açmışım * entry i girdim direkt bu başlık çıktı geldi.

yine aynı olduğunu düşündüğüm ortalamadır.