şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kullanım koşullarını kabul edip yazarlık yaptığı platformda olmayan hakkını isteyen yazar kadar anormal değildir.

(bkz: silerler kamil hepimizi silerler)
  • sen adama ana avrat söv ondan sonra gel ağlak ağlak benim entry'mi sildiler de!
    bu sözlükte binlerce entry küfürsüz adamı kazığa oturtup yerine zımbalıyor. herkes olacak burada fetöcüsüde,pkklısı,vatanseveri,kemalisti, ateisti, deisti,lezbiyeni, gay'i....herkes olacak! bu yüzden insanlar 4 yıl bekliyor 2 kelam edip kendi sesleri duyulsun istiyor. zaten nefes alacak yer kalmamışken çıkıp ergen'in birinin çamuru ile kirlenmek istemiyorlar belki de haspam!
  • benim entrylerimde küfür ve hakaret yoktur. ama çöp kutuma baktığımda silinmiş entryler görüyorum. hadi tamam diyelim sözlüğü bir düzende tutmak için böyle silmeler yapıyorsunuz. bir lafım yok, bari silme sebebini belirtin.

edit: tekrar baktım çöp kutusuna hala neden silindiğini anlamadığım entryler var.
  • abooo tam bir skandal olay. böyle bir şeyin olması mümkün mü. ben şok ben iptal.

(bkz: ulan hiç güleceğim yoktu)

not; forum, chat tarzı entry ve üstteki yazarlara cevap niteliğinde entryler giren yeni yazarlar şaşkın .