• tam hali; ekşisözlük'teki genç kızların kezban olması ve bunun dışında kalan kadınların ise yaşlı ve kilolu olması olabilirdi.

ulan sen mesaj atmışsın hem de gereksiz biyerden birşey çıkarıp ilgimi çekmek için atmışsın, cevap verip sohbet etmeye çalışıyoruz ama hanımefendi anket cevaplar gibi evet, hayırdan öteye geçemiyor.

başka bi tanesi geliyor gene mesaj atıyor hem de müstehçen konularla alakalı, yani yanlış anlaşılmasın gayet doğal bir durum ama şu çıkarımı yapabiliyoruz; bağnaz değil ve sohbet edebilirsin.biraz sohbet ardından diyorsun ki; kafanda beni nasıl bir tip olarak kurguladın hadi oyun oynayalım tahminleşelim. ruhsuz hanımefendimiz; ben birşey kurgulamadım sadece soru sordum hadi görüşürüz moduna giriyor. sanırım o sırada m teorisiyle alakalı yeni kanıtlar bulmakla meşguldü.

bunların dışında da hemen mesaj atıp mevzuya giren olgun yaştaki hanımlarımız var onlar da ayrıca ibretlikler. olgun seviyoruz da biraz kendinize bakın arkadaş.

ayrıca güzel ayak severim demişim entrylerimde, kadının ilk attığı mesaj ben de güzel değilim ayaklarım da. wtf?

edit: olgun ablalarımızın geneli kilolu çünkü kendilerine bakmıyorlar diye düşünüyorum. bu ayrıntıyı atlamışım.

edit2:vallahi hayatıma renk geldi yazar olduğumdan beri yahu. laf yetiştiricem tabi eğlenceli oluyor. vallahi inanmazsınız ama bu başlık yüzünden bile 5 kız yazdı ve hiçbiri kötü şeyler söylemedi hatta biriyle konuşuyoruz şuan alışverişteymiş.

edit3: böyle siz yükselince hoşuma gidiyor ispatlayasım geliyor. bu beni yalanlamalarınız devam ederse ekran görüntüsü atıcam.
  • yazar hanımlarımızı tenzih ediyorum ama konuştuğu yazarların hemen altına yatmamasından dolayı sinirlenen yazar hezeyanı.
  • ne oluyor ne ara gördünüz birbirinizide kendine bakma filan kısmına girdiniz?

özel mesajdan fotoğraf geliyor diyorsun
    yoksa sözlük-ü ala kerhane midir?
  • yazmak istemiyorsa istemiyordur lan zorlama
  • senin gibi embesil mi dolsaydı dedirtecek hede
  • bir adet zırlayan yazar beyanı. kıyamam yahatsiz mı ediyolay seniii.
  • aynı zamanda bir çok ergen erkek barındırır.
  • suradaki entryler barbara palvin'in parmaklarindan mi cikiyo saniyorduk? peh...
  • yaşlı ve kezban değilde genelde çirkin oluyorlar. 5 te 5 lik bir oranla test edildi.
  • hahahahahassiktir ordan diyorum..

yıllardır sözlükte kadın yok diye ağlar herkes biri de çıkmış diyor ki hepsi yaşlı falan filan.

yallah tinder'e amk.

eş bulma yeri mi burası?
hesabın var mı? giriş yap