şükela:  tümü | bugün
  • daha 200 entry bile yazmamış, bir kere de çaylak yapılmış bir "çömez"seniz, "ahhhaa, ne bok yedik gene" demenize sebep olacak, yusuf yusuf ettirecek mesajdır.okumaya başlarsınız... hep hak verirsiniz tabi, "ya adam haklı abi", "tabi canım, tabiiki bilerek dezenformasyon yaptım ben.", "mal olduğum aşikar bunu ben de biliyorum" vs. vs.
  • insanın ödünü bokuna karıştıran olay. özellikle siyasi entry girdikten sonra "hacı bak başlık taşıdım haberin ola" demek için gelse de ilk görüşte "ananı siktim çocuk maviye boyuyorum şimdi" demiş gibi görülmesi de pek normaldir.
  • ilk görünce yazarları tedirgin eden çaylakları ise sevindiren, (hey mesaj gelmiş yazar mı oldum acaba?) kendi dogum gününü duyurarak bizimle kutlanmaya çalışılan olay.

iyi ki doğdun sözlük. 19 yaşına girmişsin. bir an askere çağırılacakmışsın gibi geldi bana. sözlükteki erkek hegomanyasından kaynaklı bunu düşünmem sanırım . en büyük sözlük bizim sözlük. *

kutlamalar nerede yazsın birisi. bence bugüne özel bir zirve bile düzenlenebilir. pena temalı bir pasta ile.
  • tam da bugün yaşanan durum.

bir parçası olmama izin verdiğin için sana da teşekkürler sözlük.