şükela:  tümü | bugün
  • kendimi zerre düşünerek bir talepte bulunuyorsam namerdim ama ben bu seçimde adayım sevgili arkadaşlar.

adı cumhurbaşkanı mıdır başkan mıdır umrumda değil. 100 bin imza gerekiyordu sanırım adaylık için. emin değilim. o konu da netleştir elbet ama muhalefetin hala bir adayının olmadığı bu ortamda ben bu ülkeyi yönetmeye adayım arkadaş.

üniversite diplomam istanbul teknik üniversitesi’nden. üniversite döneminde çalışmak zorunda kaldığımdan 7 senede bitirdim üniversiteyi. ortalamam 2,88. yaklaşık 15 senedir finans sektöründe yer aldım. yönetici pozisyonunda farklı departmanlarda çalıştım. hepimizin cebini ilgilendiren konulara ciddi hakimim.

bu ülkeyi çok sevdim. günlerim, gecelerim bu ülkenin tarihini okumakla geçti. bu ülkenin her karışına sevdalandık biz. güneydoğu’daki kürt kardeşimin de, ege’ deki batılı kardeşimin de, iç anadolu’daki vatandaşımın da dertlerini çok iyi biliyorum.

tek vaadim var, özgürce ve kardeşçe yaşayabileceğimiz bir türkiye. gerisi emin olun gelecek. milletvekillerimi, bakanlarımı yıllarımı harcadığım ekşisözlük’ten seçeceğim ağırlıklı olarak. tabii ki liyakat ilk şartım, bu doğrultuda bu oluşumu destekleyen vatandaşlarımıza kapımız sonuna kadar açık.

belki çok hayal kuruyorum ama bu oluşum dünya siyaset tarihine adını yazdıracak bir hareket neden olmasın? hepimiz çaresiz, hepimiz bir umut arıyoruz. ve ben o umut olmaya adayım.

çok istersek olabilir bence.

çok önemli edit: 5 kuruş maaş istemiyorum.
    edit2: televizyonu her açtığınızda beni ekranlarda görmeyeceksiniz.
  • tutmayın küçük enişteyi salıverin gitsin.
  • otobiyografisini yazdigi ve beni ikna ettigi takdirde oyumu alacak adaydir.
  • adaylığımı koyuyorum işte vaatlerim;

- herkese modluk yetkisi vereceğim.
    - her neye ihtiyacınız varsa hepsi gidilecek.
    - artık ekşi sözlükte kızlar teklif edecek.
    - yazdığınız giri başına 1 lira kazanıp, aldığınız her favori 2 ile çarpılarak kazanç elde edeceksiniz.
  • (bkz: kanzuk)