şükela:  tümü | bugün
  • ben adini koyamadim bi el atin lutfen;

1- kafasina gore yazar alimi yapiyor. kimisi 1 haftada kimisi 1 yilda yazar oluyor. kimisi de yillarca yazar olamiyor. kimse bunun sebebini bilmiyor. dayatma bir kural.
    2- eger biri formata aykiri entry girmisse hic onceden uyarmiyor. hicbir ceza sistemi olmadan direk olara kelle ucuruyor. yani yazarligini iptal ediyor. onun yerine bir iki uyari verip yazarlari daha iyi olmaya tesvik edebilirdi.
    3- yazarlar uzerinden essek yuku ile para kazandigi halde yazarlari kole olarak goruyor.
    4- ustune ustelik bu icerikleri eksi seylerde yayinlayip tekrar cukkaliyor.

yani diktatorluk desem rte'ye ayip olur. bu daha uc bisey ama adini koyamadim..
  • tıklanma ve reklam.
  • kimse buraya zorla getirilmedi. bilmem kaç yıl çaylak kalıp yazar olanlarımız oldu ve kimse beklemesi için silah dayamadı.

buralar ssg'nin değil mi? kanzuk kolesterol ağası değil mi? neyin yüzsüzlüğünü yapıp da eleştiriyoruz? uymuyorsa çeker gideriz. yönetim adaletsiz, adam kayırıyorlar gibi lakırtılara gerek yok. hıncımızı da yönetimden almaya gerek yok. sistemin içindesin.

bak, bugün ruhi çenet ekşi sözlük dedi diye daha önce burayı bilmeyen onlarca insan damlayacak, senin bu başlığı açtığını veya benim bu entry'yi girdiğimi bilmeyen onlarca insan.

asker eskisi bir yazar var ve ne yazıyorsa ekşi şeyler'e giriyor. gelsin hit'ler, gitsin hit'ler. sen ne veriyorsun peki? adama yeteri kadar para kazandırabiliyor musun sence?

sözlükte yeteri kadar vakit geçirdiysen yönetimden memnun olmayanların entry silme eylemlerini ve sonuçlarını bilirsin. sus ve yaz şeker suser! umarım bu yalakalığımdan sonra birkaç title eklerler bana.