şükela:  tümü | bugün
  • maaşım şu kadar boyum bu kadar gibi başlık açıp kendini öve öve bitiremeyen erkek tipidir.
  • dunya kadın-erkek ılıskısı uzerıne donuyor gencler.
    what keeps the planet spınnıng.
    ınsanlar arkadas ortamlarında tanısıyorlar, yazlıkta tanısıyorlar, okulda tanısıyorlar, tınder da tanısıyorlar vs vs.
    eksıde de ınsanlar tanısabılır. sevgılı olabılır, takılabılır, hatta evlenebılır.
    atma recep dın kardesıyız.

ben eksıyı o amacla kullanmıyorum, kımseye de cevap atmıyorum ama kımsenın amacına kımse karısamaz. acın genclerın onunu.

ben hıc kendımı ovmem. mutevazı oldugumu soylerler.
    kımse de gunluk hayatımda benı mutevazı kabugumda cok sevıp kesfetmıyor valla. o ancak masallarda olur.
    kendını pazarlamazsan, cok az ınsan degerını gorebılır, cok az ınsanın o kadar ozel gozlerı var..
  • ekşiye kız düşürmeye gelen erkek diye başlık açıp kendi hemcinslerini kendince aşağılayan, yeren insandan evladır. var ki konuşuyor, yazıyor.
    nazar etme ne olur çiğne senin de olur din kardeşim recep.
  • amacına ulaşamaması için gerizekalı hıyarın teki olması gereken erkek.

hasan değil, basan alır.
  • düşüyo mu lan???
  • ben burada çok gördüm dün de bir fotoğraf geçmiştim
    kendilerine de yazar diyorlar
  • 'kız düşürme' lafı bile aslında pek bi' iğrenç ve aşağılayıcı.
    ama böyle tipler olabileceğini tahmin etmek pek de zor değil.
  • 192 boyumla amacını hiç anlamlandıramadığım erkektir.
  • sözlükten insan tanımak tabii ki çok normal ama sözlüğü çöpçatan sitesine çevirmek acayip. bazılarına tuhaf geliyor ama böyle yazarlara denk geldim, sonuçta sözlükte de her türlü insan var.

yıllar önce tam da bu konseptte çok enteresan bir kişi ile tanıştım mesela;

adam yazdığım bir entry üzerinden mesaj atmış, üç beş kelime bir şeyler konuştuk, derken bir klasik olarak biraz daha tanımak istediğini söyledi. ben de bir klasik olarak kimseyle ilgilenmediğimi, hiç boşa vakit harcamamasını önerdiğimi, hatta baya da çirkin falan olduğumu söyledim. yine de onu tanımam için bana birkaç entry numarası yolladı. enteresan olan kısım burası çünkü adam sayfalarca kendini anlatmış entry'lerinde. açıkçası tuhaf bulduğumdan üşenmedim okudum, okudukça daha da tuhaf buldum. hani onunla aylardır çıkıyor olsak anca öğrenebileceğim detaylarını bile yazmış. diğer yazılarına bakınca onların da en az %90'ı kendini anlatan şeyler...

kısacası adam sözlükten kadın düşürme işini baya profesyonel olarak ele almış.

yaklaşımından huylansam da varacağı noktayı merak da ettiğimden o bir şeyler yazdıkça cevapladım mesajlarını bir süre daha. sonra bir gün telefonda konuşmak istedi, normalde kullanmadığım ve çok az kişinin bildiği ikinci bir hattım var, ok dedim aradı. telefonda anlatıyor, evini, arabasını, bilmem başka neleri varmış da işte başka şehirde yaşıyormuş da onun yanına gider miymişim...

şaka gibi. tanımadığım adamın yanına gideceğim çünkü malı mülkü var... tanıdığım adamların yanına gitmiyorum ben... dedim bırak allah aşkına deli misin nesin...

bana kızdı "kötüsüne katlanamıyorsam, iyisini de hak etmediğimi" söyledi ve engelledi. kötüsü neydi bilmiyorum ama iyisi de büyük bir kayıp olmadı hahah.