• bu mekan kadikoyde iskeleden akmarin sokagina cikan sokaklardan birindedir. buyuk ihtimalle baylan'la ayni sokakta. feci lezzetli hoplayan ziplayan inegol kofteleri vardir. yuzyillardir acik cok eski bir mekandir. can inegol koftesi cekince burdan yemek farzdir.
 • son gittigimde, acili salcanin tuzunu, normal insani, hipertansif yapacak duzeye cikarttiklarini fark ettigim ama koftelerinin lezzeti nedeni ile bir sans daha vermeyi dusundugum yemek mabedi.
 • pek güzel, lezzetli köftelere ev sahipliği yapan mekandır. hiçbizaman bir porsiyon kesmez, bunu bilerek 1,5 porsiyon istersin ama bi anda gelmez o da. son 2-3 köfte kaldığı anda garson ilerden elinde şişe dizili köftelerle görünür, tabağa ittiriverir daha yeni ocaktan inmiş sıcak köfteleri, bi anda sanki yeni oturmuş gibi bi heyecan kaplar o yeni gelen yarım porsiyonu görünce, kırmızı biber, kekik...
  kadıköyde mefistonun, sığınağın sokağında bulunur. dışardan bakınca hiç köfteci havası yoktur, daha çok bi banka şubesini andırır, bu yüzden bilmeyenler yıllar boyu önünden geçer giderler, akşam saatlerinde yer bulmak sorun olabilir...
 • bu dükkanın dekorasyonu ve görünümü fecidir. lüks bir dekoratif anlayış tutturulmaya çalışılmış ancak bir hilkat garibesi ortaya çıkmıştır. mermerle kaplı ön cepheden dükkanın içine bakıldığında florsan aydınlatma seçilmiş olması nedeniyle kasvetli bir mekan görülür. buna ilave olarak tüm masalar ve sandalyeler ve ve duvarlar için beyaz renk tercih edilmiştir. insanın içinden dükkana girmek gelmez pek. o yüzden cesaret edip giremedim bugüne dek. bir sokak arkadaki adapazı ıslama köftecisini tercih ettim.
 • donem donem temel besin kaynagimizin kofte olmasina sebep olan kadikoydeki kofteci.fis alinmazsa hesaptan indirim yaparlar.garsonlarla ahbap olunduktan sonra ise hem daha hizli hizmete ,hemde torpilli porsiyonlara sahip olunabilir.fakat bir seferinde garsona israrla hata yaptiniz galiba dememize karsin 6 porsiyon kofte.3 kola,3 piyaza nasil 12 milyon odedik hala anlayabilmis degilim.
 • muvakkithane caddesi üzerindedir
 • dekorasyonu yüzünden köftelerinin lezzetli olduğuna kendimi bir türlü inandıramadığım, bu yüzden de daha hiç içine girmediğim, hep önünden geçip gittiğim yer. komşusu baylan pastanesi'dir.
 • ekmekleri her daim taze,salataları ve piyazı gayet leziz olan hayatımda yediğim en güzel inegöl köfte yapan yer.porsiyonu an itibari ile 5.50 ytl dir.1.5 porsiyondan aşağısı kesmez.
 • burda köfte yedikten sonra hemen kar$ıdaki hacı bekir'e uğramamak ayıptır.
  ayrıca "burda çok güzel bir köfteci var gel seni ona götüreyim, yok yok benim bildiğim bi yer var asıl oraya gidelim" cümlerindeki mekandır.
 • köfteleri lezzetli, ortamı efendi ancak garsonları meymenetsiz bir yerdir. gülümserken göremezsiniz. gülümsemeyi bırakın masaya ekstradan birşey istediğinizde "şimdi nereden çıktın yaw" tadında bakarlar.
hesabın var mı? giriş yap