şükela:  tümü | bugün
  • süper yazar.

bugün sabah saatlerinde her zamanki gibi sözlükten ülke gündemini takip ediyordum fake hesaptan. derken olay butonum yandı. sabahın o saatlerinde "elleri güzel erkekler" başlığında entry girilmiş olduğunu gördüm. hayırdır inş. diyerek başlığı tıklamamla ekteki linkin yanına iliştirilmiş "ben beğenmem ama güzel olduğu söyleniyor." tadındaki entry ile karşılaştım. beklentiyi minimuma çekmiştim ki açılan görselle küçük çaplı bir taşikardi geçirdim. çok güzeldi. tamam o kadar da şey değildi ama o sanatsal fotoyu çeken insan insan olamazdı aq. derhal çaylak hesabımı kapatıp bu hesaptan giriş yaptım. entryye döneyim dedim ama panikle sayfayı komple kapatmışım. hemen giriş yaptım, başlığı açtım ama entry silinmişti. rüya mı görüyorum dedim, geçmişten linki tekrar açtım ordaydı. silinen entryler bulunabilir mi diye araştırdım ama nafile.

ezcümle, bul beni yazar bey.

ek: silindi.

(bkz: #71164735)
  • (bkz: keller)
    (bkz: oooo)
    (bkz: keller)
    (bkz: her götü eller)
  • (bkz: el faşisti)

haluk bilginer'in kulağı çınlasın.

not: nolur mesaj yoluyla, doğrusu fetişist falan yazmayın artık yüreğim kaldırmıycak.

edit: zamanında tatlı hayat diye harika bir dizi vardı, orada haluk bilginer'in canlandırdığı karakter böyle yanlış kelimeler kullanırdı gülerdik ona atıfta bulundum hatta doğrusu fetiş diye mal mal mesajlar gelmesin diye not falan da yazdım ama 3 adet mal yine de mesaj atmış. buralar ne çok bozuldu dimi adamlar bildiğin mal..
  • elleri güzel erkekler başlığını takibe almış bir adet el fetişisti yazarın dramatik hikayesi.
  • hem ıslak, hem çivili deri bilekliğe sahip, hem tahrik edici olan el.
  • "klasik bir el işte aq" dediğim eldir. zahmet edip linke gireceğinize elinize bakın arkadaşlar.
  • cevap veriyorum,

(bkz: gollum)