şükela:  tümü | bugün
  • ekrem imamoğlu denilen şahsın, son dönemlerde sosyal medya platformlarını istila eden, trolleri.

popülist yeni dalga akp vol. 2, zombileri tenzih edilir.
    rüzgar nereye eserse zaten, onların durumu belli.
    topluca intihar etmek moda olsa, gidecekleri yönü kestirmek adına, olağanüstü bir zekaya sahip olmaya gerek yoktur.

ancak kesin olarak, ektroll hesapları son dönemde sıkça her mecrayı istila etmekle meşguller.
    ellerin’de rakıyla poz veren, yep yeni bir troll ekolü doğmuştur.

ortak özelliklerinden bahsedecek olursak, ekseriyetle atatürk = rakı denklemi içerisinde hareket edip, selocanların çizgilerini beğenmektedirler.
    izmir mikro-milliyetçiliği yapıp, kimlik siyasetinin yeni kahramanı kaftancıoğlunu yalamaktır.

bu durumlara karşı haklı olarak kafalarında soru işaretleri bulunanlara karşı da megri megri sloganlarıyla geçiştirirler.
    yetmedi habur.
    sözlükte pek çok mensuplarını bulmak kolaydır.

unutmayın rakı = atatürk formülün ağababası, fethullah denen sümük şelalesidir.

bir nevi e=mc2

bu tür hesapları yanına çekmek için ve bot hesapları yönetmek için, oldukça büyük bir sermaye gerekmektedir.
    bu sermayenin nereden geldiği tam bir muamma.

nefesiniz tükeninceye kadar şişirin.
    #hirşiyçikgizililicik
  • kasmayın bence. herkes herşeyi becerecek diye bir şey yok. siz traktör müjdesi verin. uzaya yol yabdık deyin. üsküdar giderse bayreyn gider kamboçya biter falan deyin. bu tip şeylerde yeteneklisiniz. daha az komik olursunuz.

ektroll nedir yahu? aktrollere takviye birlik mi lazım oldu? normal.

ek: ben madem ekonomi kötü neden ortalık hep bmw, hep mercedes adlı eserinizi çok sevmiştim mesela.

soru: bu durumda siz bintroll mu oluyorsunuz? aklıma ilaç markasına benzeyen bi troll çeşidi geldi , bis troll gibi bir şeydi.nedense ama tam hatırlayamadım. ama sanırım siz anladınız. anlamamış da olabilirsiniz. büyük ihtimal anlamamışsınızdır. daha net söylemek lazım. 23 haziran'da söyleriz onu artık.
  • dört aydır türkiye’de ismi ancak duyulan bir adama (ekrem imamoğlu’na ) hayran olmaktan öte tapan, en ufak bir eleştiriye dahi tahammülü olmadan küfür etmeyi ve saldırıya geçmeyi marifet bilen bir kitle. oysa bunlar 17 yıldır seçim kaybetmeyen erdoğan’a sevgi besleyen insanları çomar diye nitelendiriyordu. ne oldu şimdi? bırak 17 seçimi ysk’nın iptal ettiği seçimde ben yendim diye ceket çıkartıp şov yapan bir insanı şimdi ilah edinecekler nerdeyse. ne demişti nihat genç bunlar erdoğan’ı sevenlere saldırıyorlardı dört ayda ne olduğu belli olmayan birine neredeyse tapacak hale geldiler.
  • (bkz: kektroll)
  • (bkz: ağlama melis)
  • olm her şeyiniz o kadar zorlama ki tutmuyor. siz aktroll lafını üstüne laf bulmaya neden çalışıyorsunuz ki nedir bu eziklik.

yani adamlar gayet doğal olarak "her şey çok güzel olacak" sloganını buldu, ona karşı bulabildiğiniz, çok uyduruk ve zorlama kokan, hatta vatandaşın sloganına verilmiş bir cevap olduğu için aksiyon değil vatandaşa reaksiyon içeren "daha da güzel olacak" lafı gibi. aksiyon olmaktan uzak, sadece reaksiyonsunuz. yani aksiyon olmadan bir bok değilsiniz.
  • chp adayının sorgusuz sualsiz her dediğine inanan güruh
  • (bkz: #90031631)