şükela:  tümü | bugün
 • arivederçi t-72 tankı namlusundan içeri atılan el bombasıyla düdüklü tencereye dönüyor. silah ve terörist bataklığına dönen orta doğuda sıradan bir gün daha...
 • tankların ileride artık üretilmeyeceğini, faydasız silahlar olduğunu bilen kişileri şaşırtmayan hadise.
 • atletle tank durduranların olduğu coğrafyada normal olandır.
 • her seferinde allah'i isin icine karistirmasalar olmayacak sanki.

  tanim: tankin icinde olenlerin de muhtemelen tekbir getirdiği vaka.
 • o da bişey mi bizimkiler beyaz atletleriyle tankın egsoz borusunu afedersiniz tıkamak marifetiyle alman yapımı leoparları iptal etmişti :)

  (bkz: egzozuna tisort tikayinca calismaz hale gelen tank)

  namlunun bitiminde olan mühimmat deposunun patlamasına bu da tankın etkisiz hale getirilmesini sağlamıştır. o değil de ben ps4 te bf5 oynarken tanka 20 metreden bile fazla yaklaşamazken bu adamın tankın götüne girmesine anlam veremedim. personel uyuyor heralde
 • ya içi boş, ya da bir şekilde tamamen hareketsiz kalmış.. normal şartlarda harp durumundaki tanka, götü kaybetmeden yaklaşabilmek mümkün değildir.

  namludan içeri gönderdiği her neyse , atım yatağındaki mühimmatın sevk barutunu tutuşturmuş.
 • namluda mühimmat yok. direk içeri lambur lumbur giriyo el bombası, rus tanklarının kule (taret) kısmının dar yapısı, personeli için her türlü sıkıntıya doğuştan gebe zaten. içinde mürettebat var mı, bence yok, komutan kupolası da açık, varsayalım var, varsa napıyor, neyi bekliyor, o tank neden hareketsiz duruyor anlamak güç. he eğer mürettebat yoksa snackbar porn diyebiliriz bu videoya.

  ‘hareket etmeyen tank hedeflerin en babasıdır.’ hareket ettiğinde ise işler değişir. iki tank hareket ettiğinde çok şey değişir. 30 tank hareket ettiğinde ise isa yeryüzüne indi mehdi falan geldi sanarsın. yukarıda tankların faydasız olduğunu buyuran space soldier kardeş, fiçuvvv zzzzzzbum on tank gitti öyle olmuyor, yakın gelecekte de böyle bir durum görünmüyor.

  zorunlu edit: -
  ex tank turret mech. makul sorularınız cevaplanır.

  bazı bilgiler: tank kulesi üzerindeki kapaklar, el bombası ile açılabilecek türden kapaklar değil. o kapağa el bombası koy patlat, bi sik olmaz. boyası atar anca. bu araçlar yapılırken her türlü çatışma koşulu düşünerek tasarlanıyor. envai çeşit varyasyon olmasının bi sebebi de bu. yeni bir sistem eklenebiliyor. savaş interaktif bi olay. ben yaptım bu en iyisi oldu diye bir şey yok. abd’nin abrams’ları çok iyi, iyi de, kullandığı yakıt sebebiyle yürüyen bir cehennem gibi, dost piyaden arkana geçemiyor, tankı siper olarak kullanamıyor. bunun için de upgrade yaptı us army. özetle, personelin eğitimli olması, stres direnci, hava nem kuş bok her şey etmen savaşan unsur için. metal bir mezarın içindesin. sıcaksa daha sıcaktasın, soğuksa daha soğuktasın.
 • nereden bakarsan bak kral harekettir.
 • en az 4-5 yıllık videoda gerçekleşen eylem.

  suriye mevzularının daha hızlı olduğu dönemde izlediğim binlerce video arasından hatırlamış olmak da güzel.

  yarın öbür gün yeniymiş gibi propaganda malzemesi olarak kullanılırsa şaşırmayın.

  (bkz: liveleak)
 • bir an "bunu da reyis mi yapmış acaba" dedim.