• çerezlik diye tabir ettiğimiz 2017 yapımı sıradan bir rehine filmi. netflix'de denk gelirseniz görmemezliğe gelin. içinde jessica alba ve dax shepard olmasına rağmen filmin çokta iyi olduğu söylenemez.
  • sırıta sırıta bazen de salak salak gülerek izlediğim eğlencelik bir nestfliz filmi.

bir avuç salağın başından geçen saçma sapan bir rehine olayı filmi. izleyin bana dua edersiniz. beddua eden toptur..
  • imdb puanının gösterdiği kadar kötü bir film değil kesinlikle. suç ve komedi türlerinin karışımı olan bu yapımda, yer yer gülmemle komedi olarak fena bir iş çıkarılmadığını söyleyebilirim. suç filmi bakımından kurgusu biraz basit, ama çok iddialı bir yapımdan bahsetmiyorsuz burada.

el camino christmas'ta bence biraz first blood'dan esinlenme bulunuyor. serseri kılıklı bir adam abd'de sıradan bir kasabaya geliyor ve ona bir kanun görevlisinin kafayı takmasıyla işler karışıyor. vincent d'onofrio da pek güzel brian dennehy'i andırıyor zaten. ayrıca az da olsa yine içinde ufak bir vietnam gazisi dokundurması var. oyunculuk performansı bakımındansa kadroda en iyi işi tim allen'a ait.

kısacası başarılı çerezlik film veritabanına ben el camino christmas'ı ekleyin derim. bu arada bu yapımın ismine bakarak noel filmi deyip geçmeyin derim, çünkü pek ona odaklı değil.
  • olabildiği kadar underrated hakkında bilgiye bile ulaşmak zor, kült olacak film. senaryo, timing.. o kadar başarılı ki!.. naif kara mizah, salaklıkların temaşası.. bayıldım herşey o kadar dozunda ve yerli yerinde ki, kutlarım emeği geçenleri!..
  • ehh iştelik bir film. bunu severseniz muhakkak gerald butler'in belalı karakol filmini de muhakkak izlemeli.
hesabın var mı? giriş yap