şükela:  tümü | bugün
  • yeni fragmanı gelmiş film.
    el camino
  • 11 ekim’de netflix’de yayinlanacak “breaking bad jesse’nin yolu” temali film.

sabirsizlikla beklemekteyiz efenim.
  • yeni 2 dakikalık fragmanı düştü: https://youtu.be/1jlun2dfw4w
  • yarın çıkacak netflixe çıkacak filmdir. jesse'yi izlemek için gerçekten sabırsızlanıyoruz. filmde walter white ve mike'ı bir şekilde izleyeceğiz gibime geliyor.
    film editi gelecek..
  • efsane geri dönüyoooorr
  • ya mesai bitse de eve gidip izlesek. uzun zamandır bu kadar heyecanlanmamıştım. umarım hayal kırıklığı yaratmaz. better call saul çok iyi gidiyor mesela. vince gillian şaşırtmaz bence. akşam olsa da izlesek.
  • an itibariyle bitirmiş olduğum film.

--- spoiler ---

(bkz: alaska)

--- spoiler ---
  • çıktığı dakika izlemeye başlayıp az önce bitirmiş olduğum film.

filmin sinematografisi en az dizideki kadar muazzam. soundtrackler de gayet iyi, hikayenin önüne geçmiyor. hikaye nasıl derseniz, ben beklentimi düşük tuttuğum için istediğimi aldım. sonuçta önümüzdeki 2 saatlik, jesse üzerinden yürüyecek bir film olacaktı sadece. 5 sezonun verdiği o duyguların bir kısmını bile 2 saate sığdırmak mümkün değil. zaten karakterleri tanıdığımız için karakter tanıtmaya çaba gösterilmemiş. jesse’nin yaşadığı sık sık tekrar eden flashbacklerine ve yolculuğuna tanık oluyoruz. daha erken çekilebilirmiş. inanılmaz bir iş olmamakla birlikte beni tatmin etti. 7.5/10.

--- spoiler ---

you’re lucky, you know that? you didn’t have to wait your whole life to do something special.

--- spoiler ---
  • yıllar yılı sinemaya çıkacak denip, sonrasında netflix'e geleceği duyurulduğunda beklentimi yarıya düşürmüştüm. keşke bir dizi projesi olarak planlansaymış. 2 saatlik filmin içerisinde; (her ne kadar son 15 dakikada suratta tebessüm yaratan malum kısım da olmak üzere) hiçbir amaca hizmet etmeyen 30-40 dakikalık flashback'lerin ardından kalan 80-90 dakika, haliyle 5 sezona sırtını yaslayan ve ne istediğini bilmeyen bu filme yetmemiş.