• "el chapo lakaplı meksikalı uyuşturucu baronu joaquin guzman'ın oğlu ovidio guzman lopez'i geçen ay tutuklayan ekibin içinde yer alan bir polis, park yerinde 150 kurşunla infaz edildi."
    kaynak
    videolu kaynak eklendi
  • (bkz: psikopat)
  • el chapo'nun ayrı, meksika hükümetinin, polis teşkilatının, ordusunun ayrı amk dedirten infaz.

meslektaşları da kafasına sıksın da bu utançla yaşamasınlar. bu teröriste sempatiyle bakana, sempatik gösterene de bacağım girsin.
  • zamanında ibret-i alem olsun diye bu iti öldürselerdi en azından boşa ölmemiş olacaktı polis abimiz. şu an ailesi için endişe edilmelidir. devlet ailesini koruma altına almalıdır diyeceğim de hangi devlet? el chapo ya yardım ve yataklık eden devlet mi?
  • muz cumhuriyeti denilen tabir hiç bu kadar karşılık bulmamıştır.

(bkz: meksika)

ne kadar yolsuzluk olursa olsun, bir ülkede bir gram bile mi milli duygu olmaz?

edit: türkiye ile aynı kefeye koyup kendini bilge zannedenler var. evet amk milli duygu çok mu komik sikik. burada sürekli zikredilen dizileri izle ve gör tüm halkın en sefil haliyle bile devletini bir gram bile umursamadığını kartellere muhbirlik yaptığını. kalkıp 3-5 spesifik örnek ile canı sıkılınca iç savaş yaşanan ülkeyi kıyaslama.

bizdeki sorun iktidar sorunu. canavar gibi bir yönetim ve kabine ile 2 yılda tüm sorunlarımızın çözülmeye başlandığını görürüz. ama meksika'yı hiçbir siyasi odak, ideolojik hareket kurtaramaz.
  • kaynak olarak ilk defa google arama sonucunu veren birine denk geldiğim infazdır.
  • adamlar sadece el chapo'nun oğlu göz altına alındı diye sokakları savaş alanına döndürdü. yukardaki arkadaş da ibret-i alem diye öldürülmesi gerektiğini falan söylemiş. göz altına alındı diye iç savaş çıkaranlar bu adam oldurulseydi neler yapacaklardı allah bilir.
  • dünyada güvenle yaşayanacak yer sayısı hızla azalıyor. ülkemizin değerini bilmeliyiz derdirten haber

edit: özelden bana türkiyenin ortadoğu ülkelerinden farkı olmadığını, hatta daha beter olduğunu, bir meksikadan beter olduğumuzu yazıp küfreden arkadaşlar. bi siktirin gidin. türkiye de bi polis sokak ortasında 150 kurşunla infaz edilemez. çeteler bi şehrin tamamını ele geçiremez. tamam dibine kadar eleştirdiğim şey var bu ülkede ama elinizin ayarı olsun aq
hesabın var mı? giriş yap