• bu adam benim umrumda. her gün bir iki saatimi sözlükte geçiriyorum, sözlüğün okuma-okunma eğilimlerinin bayağılaşmasına gıcık oluyorum. o yüzden umrumda. geçen gün daha sözlükte yazar bi arkadaşla başka bir konuda konuşurken sözlüğe bir şeyler yazacaktım ama vakit yoktu diye başlayan muhabbet, "sözlük bu gibi konularda adam gibi şeyler yazılacak bir yer değil ki artık" diye bitti.

şimdi bu adamın "değişik konularda farklı şeyler okumak isteyenler, bakın ben bunları yazdım hadi okuyun" deyip açtığı burger king'de parayla sos satılması, avukatlığın mantık hataları konulu başlıkları göstermesi, ve bunlara diğer yazarların ehe mehe diye bayılması beni sinir ediyor. yazdığı şeylerin yüzde doksanı zaten sözlüğün açtıklarına çok benzer başlıklarında yazılan şeyler. parayla sos satma muhabbetinde açın burger king başlığını sos diye aratın tüm sonuçları okuyun, sonra da el nano'nun "farklı konularda değişik bakış açılarını" okuyun, bakın bakalım bir tane yazılmamış açı kalmış mı.

eminim ki hangi şehirde yaşadığını bile bilmediği senyazmasanbenyazmasam'la karısı arasındaki ilişki hakkında haddini bilmeyerek fikir belirtmesinden hiç bahsetmeyeyim. nickaltı çok önemliymiş arkadaşın, temiz kalsın.

ama şu başlığa sözlükte açılmış orijinal başlıklardan güzel bir derleme hazırlayıp kendisine sunacam: el nano için çok orijinal başlık önerileri. altında hepsi birbirinden orijinal fikirlerini bizlerle paylaşsın. bu kadarını da çok görmesin, ne de olsa onu bizler yarattık ve hepimizi çok seviyor.
  • güzel yazan yazar. entry listesi de iyi olmuş,aramadan okuyorum. eline sağlık ama şirketini çok merak ettim
    varsa bize de bi yol göstersin, biz de yürüyelim.
  • bi bu, bir de life is drunk'tan bıktık vallahi bıktık.
    sen yazma mk. ayrica bu tarz benimin diziden hallice kurgu dolu bir program olduğunun farkına varamayacak kadar kafasiz olduğunu sanmıyorum. resmen kitlelere oynamış. ama el nanoya değil onu debe yapan mankafalara kızmak lazim. sikertmeyin debe zevkimizi ulan!!
  • istediğini fazlasıyla elde ettiğini düşündüğüm kişi.
  • sözlükte önceden yazılanlardan esinlenmeyip sürekli orijinal şeyler üreten bu arkadaş için naçizane tavsiyeler:

(bkz: el nano için çok orijinal başlık önerileri)
  • fake hesaplari oldugu iddia edilen slumdog millionaire ve bellucci hesaplari ile beraber leyla olmustur.
  • ünlü müymüş neymiş, öyle olduğunu iddia etmişti bana kendisi.
  • fernando alonso'nun lakabı.

solda görünce ferrari'ye geri döndü sandım. meğer ekşideymiş, hem de fake hesaplarla. yapma alo, işine bak, zaten motorunuz düzgün çalışmıyor, ferrari yaptı o biçim araç, alacak yine sarı oğlan şampiyonluğu.
  • an itibariyle bir bar sandalyesinde "debelerim debelerim, sizler onları öldürdünüz. nasıl kıydınız he nasıl" diye sayıklarken görülmüş eski yazar.

bu halini favorilerime ekledim. ölüsü bile fav alıyor. adam resmen bir debe canavarıymış.
  • (bkz: #49024189)
    he amk!

işte kemalistler aralarında doğru olmayan adamların böyle canına okuduğu için, yalan, dolan ve hırsızlığa prim vermedikleri için zeki ve onurlu adamlardır.
hesabın var mı? giriş yap