• lavaboların hemen üzerinde musluğun yanında, avucu yere bakar şekilde, duvara dik, adeta duvardan fırlamış gibi duran, bilekten kesik, kırmızı ojeli, yüzüklü, plastikten mamul bir eldir, evimizin sabun veren seksi eli.... avucuna (biz görmeyiz) yapışık bir mıknatıs vardır. satın alınırken kitin içinde teslim edilen metal bir daire, sabuna saplanır (metal daire hep kaybolur ve yerini gazoz kapaklarına terk eder), bu sayede sabun yukarıda bahsedilen ele yapışır ve zeminle teması kesilen sabun, suyunu damlattığı için erimez, hem ev ekonomisi sağlanır hem her el yıkayışta ele bakılarak sevgilinin narin eli düşünülür hem fantezi olur. evimizin kitsch objelerinin kalasiğidir.
  • o parmaklar, ojenin rengi, elin narin duruşu...sanki tasarımcısında hafif bir el fetişizmi varmış gibi duran nesne...
  • (bkz: kitsch)
  • o narin elde başka hiç bir yerde hiç bir zaman göremeyeceğiniz dizayna sahip bir yüzük takılı durmaktadır.bunu tasarlayan kim ise kesinlikle ayık kafa ile yapmamıştır bu tasarımı.allahım o nasıl yüzüktür öyle.
  • turkiyenin diger illerini bilemeyecegim ama izmirde doksanlarin baslarinda pek bir populer olan kadin eli seklinde olup altinda miknatis bulunduran,ve sabuna takilan metal bir aparatla sabunun miknatisa yapismasini saglayan duzenek..

acik konusayim hastasiydim o elin..mukemmeldi yahu..tirnaklari kirmizi ojeli bu kadin eli,yuzunden kucuk bunyem suya sabuna duskun olmustu ..her ellerimi yikamadan sonra sanki valse kaldirirmis gibi opuyordum bu eli..yaklasik bir sene sonra ayni elin farkli modelleri cikti..farkli model dedidigim yuzuk parmaginda alyans olan modelleri..

cocuk olan ben belki hayatinda ki ilk kaybedisini tadiyordu..evlenmisti mukemmel el..hem de baskasiyla...orospu...
  • yuzumu yikadiktan sonra kafami yavas kaldirmami ogretmistir bu el. hangi it tasarlamissa tirnaklari cok keskin yapmis. kiracagim, kiraciyim kiramiyorum.

(bkz: bukemedigin eli opeceksin)
  • geceleyin tuvalete kalktığımda korkandım ben o elden be...

evil dead'i babamlar saolsun 4-5 yaşındayken vhste izlemiştim, de...*
  • kimi cahillerin evinde, duvara aya tavana bakacak sekilde monte edilen tutacak. bu goruntu, sabunu tutacaktan almis olan kiside, "iki sabun uzatti diye bahsis mi bekliyo oronspu" seklinde dusunceler uyandirirdi.
  • sabuna metal bir cisim saplanmasina sebebiyet veren bu eller zaman zaman yapiskanindan kurtulup sizin elinizde kaliverir, hele hele misafirlikte böyle bir deneyimle karsi karsiya kalirsaniz duvara yapiskanindan azicik tutturur tutturmaz ortamdan tüymek icabeder, böylece ihale baskasinin üzerine kalacaktir.

(bkz: eyvah sictik)
  • masturbasyon fantazileri olanlar için tam derde derman.hem kadın eli hem sabun.
hesabın var mı? giriş yap