şükela:  tümü | bugün
  • hep bir adim daha ondedir bende. el yazisi guzel olan kisilere karsi ayri bir sempati duyuyorum. guzel yazabilmek sanki bir ayricalikmis gibime geliyor. "bu kesin zekidir" falan diyorum kendi kendime. ne bileyim iste, kotu biri olamazmis diye dusunuyorum. tuhaf; ama guzel yazan insanlari seviyorum. benimki de fena degil.

edit: eheh, boyle sempatik badiler de varmis: http://i.imgur.com/gxjdap9.jpg
  • çocukluğuna inmek lazım...
  • zamanında, tee 20 yıl önce bendim bu. sevgili öğretmenim tarafından geleceğin başbakanı olacağım söylenmişti de ne inanmıştık, gurur yapmıştık. n'alakaysa...

(ara: masum günler)
  • yazının karakteri yansıttığını düşünen şahsıma göre güzel insandır.
  • çok kötü yazım yoktu ama özendiğim için dördüncü sınıf tüm dersler kitabını bir deftere baştan sona güzelce yazmaya özenmiştim. yine de değişmedi.
  • çoğu kez yazı yazdığı elin orta parmağında kalemin değdiği yerin eskiden nasır olduğu insandır. şu sıralarsa belki de iyileşip tümseğe dönüştüğü insandır.

çok yazmaktan olur. yazarak öğrenmeyi sevenlerde rastlanır. çok yazarsanız, yazı kendi yasalarını devreye sokar güzel yazmak zorunda kalırsınız. hız ise o harfleri hizaya sokar yanyana dizer arada özgürlükten tattırıp güzel motifler uzayan kuruklar oluşur.

yazmak güzeldir. yazanı güzelleştirir. kötü şeyler güzel yazılmaz.
  • yerini klavyede hızlı yazan insanlara bırakmıştır.

misal, en son 5 ay falan önce bi kağıda yazı yazmışımdır.
  • küçüklükten aklımda kalan şöyle bir cümleyi hatırlatır ''el yazısı güzel olan insan biraz salak olurmuş' tabi gerçeği ne kadar yansıtır bilemedim şimdi.
  • hababam sinifinda semra hocaya mektup yazan ogrenciler de bu sinifa girer. guzel yazi yazmanin ozel bir yontemi var mi acaba sozluk?
  • el yazım var ama güzel değil ben de hobi olarak yapmaya başladım`::)`