şükela:  tümü | bugün
  • haftasonları istanbul fm de sesini duyduğumuz radyo programcısı asil, güzel insan. dinlerken sesi alır götürür düşünceleri uzaklara, zamanın nasıl geçtiğini anlamazsınız,diksiyonuyla bu zamanlarda dinlediğimiz kendini radyocu sanan türkçe özürlüsü programcılarla kıyaslamak gerekecekse en iyi yerleri hak eden,sesiyle insanı kendine hayran bırakan kadın. başarı dolu bir hayatın onu beklediği kesin.

p.s: 2 senedir sürdürdüğü tiyatro eğitimini şimdi bahçeşehir üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde okuyarak sürdürüyor, oyunculuğa gönül vermiştir ve işini hakkıyla yapacaktır.
  • tartışmasız türkiye'nin en güzel ses rengine sahip ve en iyi konuşan radyo programcısı. sesine, diksiyonuna bir benzer bulmak zor. bir de güzelliği dillere destanmış.
    radyoculuk konusunda başarılı olduğu açık da bence artık şansını televizyon ekranlarında da denemesi gerekir. güzel kadınlar konuşmayı beceremez derken bu hatun insanı şaşırtıyor. kendisini şu sıralar istanbul fm'de dinleyebilirsiniz.
  • istanbul fm'de uzun bir aradan sonra yeniden çalışmaya başlamış başarılı dj. ailecek dinliyoruz. ses aura diksiyon, maşallah'ı da nazar boncuğu olarak ekliyoruz.

(bkz: 10 puan 10 puan 10 puan)
  • bahçeşehir üniversitesi ileri oyunculuk bölümünde yüksek lisans yapan ve gelecek vaad eden güzel tiyatrocudur.
  • kendisini pasaport programında görüp hastası olduğum kişilik. hiç bozmasın kendini böyle devam etsin.
  • tgrt haber tvde haftaici gece kusaginda haber sunmaya baslayan eski radyo programcisi...
  • rejinin ipneliği yüzünden talihsiz bir ekran kazası yaşamış tgrt haber sunucusu. hayır yani, ver dsf'yi tam ekrana, kızı al değil mi? hadi yönetmen atladı, resim seçici ne iş yapıyor?

kızın neden linç edildiğini ise hiç anlamadım zaten zira şehit haberi sunmuyordu. tipik şapşik ikizler burcu kadını işte, yayında olduğunu fark ettikten sonraki mimiklerinde aptalca bi tatlılığı var. gülen kadın iyidir, benden like.
  • neydi ne oldu bu kız ya. ekşifestte sunuculuk yapmıştı, şimdi köy kurabiyesi olmuş.
  • vay arkadaş daha dün sözlükten atıldım diye ağlayan kıza neler olmuş neler.
    tgrt gibi bi kanalda haber sunuyormuş. eppek parası tabi. yalnız başlangıçta ela rümeysa derken zamanla neden rümeysa cebeci'ye evrildiğini anlamadım. ekşiciler olarak da kendisini ela cebeci olarak tanıdık. amaç kanalın hitap ettiği kitleye şirin gözükmek mi?
    bir de çakma sarışın yönetmen yüzünden rezil olmuş.
    birkaç tweette yaptığı imla hatası (dahi anlamındaki de) dikkatimi çekti. yeditepe, bahçeşehir, bilgi üniversitelerinden eğitim almış master derecesine sahip bir insan bu basit hatayı yapmamalı. bak ilk entryme, doğru yazmayı biliyormuşsun.*
    haber sunduğu birkaç videoya denk geldim, çok fazla efendim diyor.
    bu eğitimle çok şey beklerdim kendisinden, tgrt (dolayısıyla iha, yandaş medyanın allah'ı) büyük hayal kırıklığı yarattı.